Arama sonuçları: *

1. S

Zotac RTX 3070 Tİ 1 Yıl içerisindeki en düşük fiyat.

3070 ti 4060ti 8gb dan çok daha üstün bi kart akıl edememekten kasıt nedir?
  2. S

O sizin tercihiniz ben sadece belirttim :)
  3. S

3070 4060dan iyi bir kart bence de alınabilir marka "Zotac" sıkıntı yapar mı bilemem.. 1719334348 İkinci elde sorunsuz cıkacağından emin olmadığım için bende sıfırına para veririm açıkçası
  4. S

Zotac RTX 3070 TI Gaming ZT-A30710Q-10P 256 Bit GDDR6X 8 GB Ekran Kartı 4060 TI 8gb Ekran Kartından daha ucuz Sizce alınır mı?
  5. S

hangi sistemi almalıyım

7500 f tabii ki
  6. S

28000 Tl Hazir Sistem

amd ekran kartlarını önerme sebebim vrami daha fazla olması , piyasada yoksa beni ilgilendirmez onların sorunu ddr5 sistem alacaksanız 4060 ti 8gb sizi uzun vadede çok götürmez ilerde yükseltebilirim diyorsan gayet uygun bir sistem fakat bu sistemlerde 1 tb altında ssd önermem gta 5 bile 120 gb :)
  7. S

hazır sistem önerisi max 30 k

bunu alacaksanız işlemcinize kule tipi soğutucu almalısınız daha da bütçe varsa kasayı değiştirin. thermaltake alabilirsiniz
  8. S

Arkadaşımla oynayabileceğim ücretsiz oyunlar önerisi

Bakacağım var mı başka önerebileceğiniz
  9. S

28000 Tl Hazir Sistem

Psulara dikkat et dostum. İşlemcin ve ekran kartın arasındaki uyuma da bak eğer elinde baktığın hazır sistem varsa atabilirsin.
  10. S

Bende bu şartlardan dolayı maalesef oynamak zorunda kalıyorum :/ 1719261614 Teşekkürler <3
  11. S

28000 Tl Hazir Sistem

Donanım arşivi geçen ay topladı 25 k ya 16 gb sistem denk gelmek lazım. Nvidia ekran kartları pahalı olduğu için f/p performans olarak amd ekran kartları gayet iyi.
  12. S

Anladım teşekkürler
  13. S

28000 Tl Hazir Sistem

4060 ti da 8gb önermiyorum ben şahsen. f/p performans sistemlerde Amd ekran kartlarına yönelebilirsiniz 6800xt vb.
  14. S

Unturned hakkında düşünceleriniz nelerdir ? oynanır mı arkadaşlarla sanırım uygulama vs. gerekiyormuş
  15. S

Valorant cs vs oynatmıyor bilgisayarım valorantda 100 fps vs. alıyor ama 60 hz olduğu için kötü duruyor. Cs2 de asla kaldırmaz bence 40 50 fps oynatır left 4 dead 2 paralı malesef ücretsiz bildiğiniz varsa beklerim :)
  16. S

Bilgisayarım kötü olduğu için arkadaşımla oynayacak güzel oyun bulamadım , Unturned da karar verdim (önerileriniz varsa alabilirim) Arkadaşımla nası virüssüz veya uygulamasız bir şekilde unturned oynayabilirim bilen yazabilir mi ? yada başka oyun söyleyin lütfen mc ve robloxdan başka oyun...
  17. S

R5 7500f ve 4060 Ti 8 Gb sistem bu fiyata alınır mı?

120mm kastettim. 1719251875 biraz beklemenizi öneririm. f/p sistem gelebilir yakın zamanda
  18. S

sizce hangi sistemi almalıyım

stok fanla o işlemciyi nası besleyeceksin kardo? 80 90 derecelerde oynarsın :)
  19. S

sizce hangi sistemi almalıyım

aldığın zaman mutlaka sıvı soğutma taktır işlemcine 4070 almanı öneririm.
Top Bottom