Arama sonuçları: *

1. redflu

Bagaj Sorunu: BMW E39'da Bagaj Sadece Manuel Olarak Açılıyor

Merhaba arkadaşlar, 2001 model BMW 520i E39 aracımda bir bagaj sorunu yaşıyorum. Dün bagajı biraz sert kapattım, sonrasında ise ne uzaktan kumandayla ne de bagajın kendi tuşuyla veya direksiyon altındaki tuşla açmayı başaramadım. Şu an bagajı sadece anahtarı bagaj kilit yuvasına sokup sola...
  2. redflu

HTML CSS Yazı Ortalama

Merhaba arkadaşlar, tasarımcı olarak kendi sitemi kuruyorum fakat kodlama kısmında biraz takıldım. İki yazının da verdiğim Figma çizimindeki yerlerinde olmasını istiyorum. X ekseninde sayfanın tam ortasında ve yine kendi aralarında sağ ve solda ortalanmış olmalarını. Bunu margin ile yapabildim...
  3. redflu

Gümrük vergisine itiraz edebilir miyim?

Teşekkür ederim arkadaşlar cevaplarınız için.
  4. redflu

Gümrük vergisine itiraz edebilir miyim?

Merhaba arkadaşlar, sıvı soğutma için NZXT'den 4 tane vidayı yedek parça olarak istedim. Kargo ve ürün ücretsiz bir şekilde gönderildi. Dün Türkiye'ye giriş yapmış ve 30TL gümrük vergisi çıkmış. Ben para ödemediğim bir parçaya bu vergiyi ödemek zorunda mıyım? İtiraz edebilir miyim?
  5. redflu

Üniversite için iPad Pro 4.Nesil alınır mı?

senelerce kullanabileceğin bir tablet olur kesinlikle almalısın. goodnotes 5 tarzı uygulamalarla ünide not alırken çok rahat edersin. pdflerin her zaman elinin altında olur. yurtdışında paperless student diye videolar var youtube ta videolarına bakabilirsin.
  6. redflu

Tasarımcılar içeriye :)

verdiğiniz linkte çalışmalarınız yok?
  7. redflu

high power PSU iyi mi

kalitelidir alabilirsiniz. bir sorun yaşayan görmedim henüz
  8. redflu

orijinal Windows var ama güncellenmiyor

hala sorunları mevcut olduğu için güncelleme yavaş yavaş cihazlara gönderiliyor. beklemek istemiyorsanız microsoft sitesinden güncelleme yardımcısını kullanarak güncelleyebilirsiniz. ben bu şekilde güncelledim ve performans konusunda herhangi bir sorun yaşamadım. sadece 2 oyunumda oyun içi...
  9. redflu

İphone pil sağlığı

piliniz değişti mi? değiştiyse orjinal mi yoksa yan sanayi mi?
  10. redflu

Yardım Hangisini Alayım ?

kesinlikle evga
  11. redflu

Bu Site Güvenilir mi?

rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz güvenilirdir
  12. redflu

AMD Windows Bilgisayara MacOS kurma hatası

hangi sürümü kurmaya çalışıyorsunuz?
  13. redflu

(MacOs) Sims 4 'te Türkçe Yama

http://www.simdunyasi.com/the-sims-4-turkce-yama-kurulumumac buradaki yönergeleri izleyip kurulumu denediniz mi?
Top Bottom