Arama sonuçları: *

1. D

Bu hata (yazı) nedir?

hocam sistemi acilirken power tusuyla yada fisi cektiginizde cikabilir. ayni zamanda sistemde stabil calismayan bir parca (ram vb.) olabildigi icin bu hatayi vermis. F1 basip devam edebilirsiniz
  2. D

SmartStore N4300N nas nasil kullanirim?

arkadaslar selamun aleykum. gecen gun elime smartstore N4300N nas gecti icinde HDD falan yoktu bende birtane laptop 500gb segate hdd taktim. isiklari yesil internete kablo ile baglandi ama hala kullanamadim. windows 10 kullaniyorum. nasil calistirip kullanirim bunu biri yardimci olursa cok mutlu...
  3. D

sifir yazici kartus dolu olmasina ragmen kagit basmiyor.

arkadaslar herkese salum aleykum. ben 3 gun once copun kenarinda hic paketi acilmamis Hp C3180 yazici buldum. kartuslari taktigim zaman yazici ve yazilimi hicbir hata vermemesine ragmen yazici kagiti aliyor ve kagit ciktiginda bir cizgi bile olmuyor. kartuslari kaynar suda beklettim ve uclarini...
  4. D

BIOSTAR B450MH ile overclock nasıl yapılır?

ama oncelikle normal bir sekilde psu watt, islemci isilari lazim. butun bu degerlerin iyi oldugunu farz edicek olursak hocam onceliklike overclock yapabilirsin ama bu anakartta pek onermem. mesala Mosfet sogutuculari yok ben bu konunun uzmani degilim ama mosfetler gucsuz duruyor. daha iyi bir...
  5. D

Nereden puff sipariş etmemi önerirsiniz?

aman kardesim hic yanindan bile gecme bu meretin
  6. D

Oyun Arkadasi ariyorum

herkese selamun aleykum. baslikta oldugu gibi minecraft ( surum farketmez ) oyun arkadasi ariyorum. yas pek farketmez ama 14-15 olursa (bende o yaslarda oldugum icin) daha iyi olur benim icin
  7. D

12V DC Fan jet motoru gibi çalışıyor

hocam aman bulasmayin yoksa o size bulasir
  8. D

Hp Proliant ML110 G3

herkese merhabalar, icinde sadece Islemci, cpu fani ve dvd rom var. ben buna 1 tane 2GB ddr2 ram, 120GB pioneer ssd takcagim. ama elimde sadece 250W psu var. calisirmi bu sistem bu psu ile 1717416908 not: islemci ya pentinum D yada pentinum 4
  9. D

Mavi Ekran Böyler bir Mavi Ekran hatası olabilir mi ya abi ??

Hocam bios sifirlama deniyebilirsiniz
  10. D

macbook air kernel panik

arkadaslar kurtarma moduna girip yeniden baslatinca cikiyor. 1 kere dusurulmus onun disinda baska sikinti yok. oda ekranin kosesine denk gelmis buku vb. yok. birde pil problemli video cok buyuk oldugu icin youtube attim: ozellikler early 2015 macbook air 13' i7 5650U intel UHD 6000 8GB...
  11. D

Yamulmuş telefonu kullanmakta sakınca var mı

hocam bence yoktur. ama pil hasar aldiysa kullanmayin hocam note 7 gibi yanabilir. fotografini atarsaniz daha iyi olur
  12. D

Çözüldü✓ Out of Range hatası yardım ?

valla hocam hicbir fikrim yok. ama bildigim kadariyla iade isini bilgisayari aldiginiz firmanin kendisi hallediyor diye biliyorum. yani sikinti olmaz diye dusunuyorum
  13. D

hocam sikinti cikardimi yeni pc
  14. D

sagolun hocam. bilgisayarda boyle birsey olmaz. otomatik olara ayarlanir cozunurluk
  15. D

hocam bu seferde HDMI to VGA ceviricinin HDMI ucunu ekran kartiniza baglayip VGA yida monitore bagladiktan sonra sistem normal bir sekilde acilir. simdiden hayirli olsun sistem icin. PS3 le degilde XBOX 360la ayni problemi yasamistim.
  16. D

hocam PS3 u baska bir televizyona veya hdmi olan monitore takip PS3 ayarlarindandan cozunurlugu 1280x1024 yapmaniz gerekiyor. eger ps3 de cozunurluk degistirmeyi bilmiyor iseniz not:Bunlari televizyonda yapin, ondan sonra monitore baglayin Ayarlar>ekran ayarlari>video cikisi ayarlari>ondan...
  17. D

Bu Kernel panik hatasi neden kaynaklaniyor acaba

macbook air 2015 13' kullanicisiyim. (klavye ingilizce o yuzden boyle yaziyorum) dun kurtarma modunda (alt ve power tusu) cikarken kernel panik aldim. sonra sistem acildi acilinca boyle birsey cikti bir pencerede. o pencereyi kapatinca sistem normal olarak caismaya devam etti. nedir bu kernel...
  18. D

Bu sitede ki pcler aşırı ucuz değil mi

Hocam bugün ihtibari ile site kapanmış sanırım 403 hatası veriyor
  19. D

Ekran kartını fırınlama değermi?

hocam kartı fırınladım maalesef sorun çözülmedi. diğer ekran kartı X1550 için bir çözümünüz varmıdır
  20. D

Ekran kartını fırınlama değermi?

sakarya ozanlar
Top Bottom