Arama sonuçları: *

1. K

gtx 1650 ekran kartı matıklı mı?

6500 xt al
  2. K

8 Aylık Erkek Muhabbet kuşuna 1 aylık dişi

2 Ay ayrı tutsam ? 3 aylık olunca yan yana getirsem ?
  3. K

8 Aylık Erkek Muhabbet kuşuna 1 aylık dişi

Bir tane erkek muhabbet kuşum var. Şuan 8 aylık civarında. Yanına arkadaş almak istiyorum fakat büyük olsun istemiyorum. Sebebi ilk önce bize alışıp evcil olması. 6 7 aylık dişi kuş aldık hiç alışamadı aşırı yabani kaldı. Yeme yeni düşmüş bir dişi var alsam sıkıntı olur mu ?
  4. K

Muhabbet kuşum dişi mi erkek mi?

Cevap veren herkese teşekkür ederim.
  5. K

Daha 4 aylık falan.
  6. K

Muhabbet kuşum dişi mi erkek mi anlayan biri varsa yardım edebilir mi? Fotoğrafları ekledim. Bu da videosu;
  7. K

Steam EA PLAY Battlefield 5 Açılmıyor

Steam üzerinden EA PLAY aldım. Battlefield 5 indirdim. Steamden girip playe basıyorum, açılıyormuş gibi olup hemen geri kapanıyor. Ardından eklediğim fotoğraftaki sorun çıkıyor. Dosyaları doğruladım. Yine aynı problem. Origin'i sildim tekrar yükledim sonuç aynı. 1613142101 Bu arada oyunu 1 kere...
  8. K

Yeni Ekran Kartında Bozulan Çözünürlük

Özeti bilgisayarı açıp kapatınca maximum alabileceğim çözünürlük düşüyor 1300 küsürlerde. Sürücüleri baştan kurunca düzeliyor. Sonra yine gidiyor. Kablo değiştiriyorum düzeliyor. Yine karışık oldu :P
  9. K

Hep displayport takılıydı. Bir kaç gün hdmi ile takılıcam. Bakalım sorun çıkartıcak mı.
  10. K

Eski ekran kartım gtx 960'ı sattıktan sonra Sapphire rx 5500 xt 4gb ekran kartı aldım. Yeni kartı takmadan önce nvidia sürücülerini denetim masasından sildim. Yeni kartı takınca amd sürücüsünü indirdim, kurdum. O gün problem olmadan geçirdim. Bilgisayarı açıp kapatınca çözünürlük maksimum...
Top Bottom