Arama sonuçları: *

1. M

Ekran kartımdan ses geliyor

coil whine olabilir aynısı bende de oluyor ama sorun teşkil ettiğini düşünmüyorum
  2. M

g-sync açıkken renk titremesi, oyunda anlık renk parlamaları,dp kablo

nasıl bir çözüm uyguladınız ?
  3. M

g-sync açıkken renk titremesi, oyunda anlık renk parlamaları,dp kablo

Öncelikle selamlar. ASUS TUF VG259QR monitörümde g-sync açıkken oyuna giriyorum, oyunun yükleme ekranında, oyunun lobisinde ekranın üst kısmında renk titremesi oluyor. Oyun oynarken renk tonu anlık açılıp sonra eski haline dönüyor ve bu da beni rahatsız ediyor. Monitörü ekran kartına kutudan...
  4. M

oyuncular için mouse pad önerisi ?

hocam baskılı olması bana göre dezavantaj oralar sanki yapış yapış oluyor gibi hissediyorum, kullanıyor musunuz ?
  5. M

g-sync gerekli mi, monitör önerisi ?

hocam g-sync gerekli mi peki ? 1633277168 https://www.vatanbilgisayar.com/asus-24-5-vg259qr-tuf-gaming-1ms-165hz-freesync-ve-g-sync-gaming-monitor.html bunu düşünüyorum 24" de
  6. M

oyuncular için mouse pad önerisi ?

80x30 mouse pad kullanıyorum sanki mouse kaymıyor gibi. Mousedendir diye düşündüm Logitech g203 mouse aldım ama mouse padden sanırım artık ömrü bitmiş olabilir. Güzel bir mouse pad önerir misiniz 80x30 tercihim. Teşekkürler. 1633797552 Güzel kayması önemli.
  7. M

g-sync gerekli mi, monitör önerisi ?

fps oyunları oynuyorum ips monitör almayı düşünüyorum min. 144 hz, g-sync gerekli mi ? önerisi olan var mı ? https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-lg-27gl650f-27-1ms-full-hd-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,657219389.html bu monitör nasıl ?
  8. M

Monitör önerisi için yardım

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-24-5-vg259qr-tuf-gaming-1ms-165hz-freesync-ve-g-sync-gaming-monitor.html Arkadaşlar monitörümü değiştirmek istiyorum bu monitörü beğendim, daha iyi önerisi olan var mıdır ?
  9. M

Ryzen işlemci, anakart, ssd tavsiyesi f/p yardımcı olursanız sevinirim

bencede güzel ikililer, ssd olarak m2 düşünüyoruz ama elimizdeki ramler 3200 mhz olunca intele pek sıcak bakamadık
  10. M

şuanlık öyle bir şey mümkün değil, teşekkürler.
  11. M

Arkadaşımın elinde game power 500watt psu ramler pny xlr8 3200 mhz 2x8gb ekran kartı msi rx 570 kasa corsair icue 220t rgb mevcut. başlıkta belirttiğim gibi işlemci, anakart ve ssd eksiğimiz var önerileri bekliyoruz bütçe 2.5k, teşekkürler.
  12. M

League of legends ekran kayması

1600x900 ve tam ekran oynuyordum oyunu çok uzun zamandır ama dün gece oyuna girdim ekran sağ alta doğru kaymış minimap felan yok, monitörün üst kısmı siyah şerit şeklinde. Nasıl düzeltebilirim ? Ayrıca arka planda herhangi başka bir ugulamayı _ a basıp alta alsam direkt lolü açıyor.
  13. M

Spotify bağlantı hataları

pcde alıyordum telefonda da almaya başladım bende
  14. M

Spofity çevrimdışı hatası

ilgin için teşekkür ediyorum 2 maddeni denedim zaten olmamıştı. 2-3 kere daha uygulamayı silip yükledim kendi kendine düzeldi. 1617923229 Sorun hâlâ devam etmekte aynı sorunları yaşayan var mı ?
  15. M

1650 Ti alınır mı???

hazır sistemle aldığımda 1650super 1266tl'ye felan gelmişti ona göre karar ver
  16. M

Yardım RTX 2060 FPS Drop Sorunu

Bu gösterdiğim ayarları kapatıp dener misin discord kaynaklı olabilir belki
  17. M

Spotify bağlantı hataları

Arkadaşlar merhaba, Spotifyda internetim olmasına rağmen internet bağlantısı yok, çevrimiçi olmama rağmen çevrimdışı hatalarını hem pc hem de android telefonumda alıyorum. Mail felan attım geri dönüş yaptılar felan ama hikaye düzelmedi. Bir fikri olan var mı ? Aynı hataları alan var mı?
Top Bottom