Arama sonuçları: *

1. F

Anakartın wifi anteni okumuyor

Asusun b650 wifi plus model anakartını almıştım ayriyeten wifi adaptörü almamak için fakat bilgisayarı wifi ile bağlamak istediğimde wifi ibaresi bile çıkmıyor hiç bir türlüde wifi ile bağlayamıyorum. Aygıt yöneticisinde’de internet kontrolcüsü adında bir aygıt var tanımlanmamış bir şekilde...
  2. F

Windows kurulumunda bir yardıma ihtiyacım var

Arkadaşlar pcyi kurarken bios ayarlımı gerçekleştirdim sonrasında kaydettim sonra beni windows kurma ekranına attı güncelledikten sonra fakat bir ayarı yapmayı unuttuğum için hayıra bastım. Şimdide f8 e basınca sanırım flaşı okumuyor. Bu durumda ne yapmam gerekiyor?
  3. F

windows kurulumunda yardima ihtiyacim var

eyvallah tesekkür ederim
  4. F

windows kurulumunda yardima ihtiyacim var

arkadaslar merhaba usb me windows kurmam gerekiyor fakat bilgisayar sirketinin oldugu icin kullanici adi ve sifre istiyor bunu nasil asabilirim ve yükeleyebilirim
  5. F

Wifili Anakart Önerilerine ihtiyacım var

Hocam bütçe 6-9 k arası
  6. F

Wifili Anakart Önerilerine ihtiyacım var

Yeni sistem topluyorum ve Wifi teknolojisi sağlam çalışan sağlam bir anakart almak istiyorum. Tavsiyeleriniz neler olur merak ediyorum. (Am5 b650 almayı düşünüyorum)
  7. F

pubg oynuyorken çok drop yiyorum

modeli tam hatırlamıyorum ama msi b450 anakart var
  8. F

amd r5 3600 var ekran kartı rtx 3060 ram 16gb 3200mhz ayarlarda orta düşük arası
  9. F

ssssss 1674689915 denedim fakat yine yiyorum
  10. F

pubg oynarken en düşük ayarlarda çok drop yiyorum ve fpsim stabil değil %99 fps çok düşüyor. işlemcim r5 3600 ekran kartım rtx 3060 çözümü var mıdır bu olayın
  11. F

dying light 2 kırıldı mı?

eyvallah
  12. F

buradan indirmeyem dimi
  13. F

youtube'da şöyle bi video gördüm buradan indirmek herhangi bir sıkıntıya sebep olur mu?
  14. F

wifi adaptör önerisi

2 ay önce ac 1200 aldım fakat internet iyi olmasına rağmen 0.1 kb ile indiriyor veya pingim çıkıyor bu yüzden başka almayı düşümüyorum öneriniz var mıdır
  15. F

adaptör önerisi lazıms

2 ay önce ac 1200 adlı adaptörü aldım fakat internette sıkıntı olmamasına rağmen ğing oluyor veya 0.1 kb ile indiriyor başka önerebileceğiniz bir wifi adaptörü var mıdır?
  16. F

m.2 ssd alıcam öneri lazım

msi b450 pro max var soğutma bloğum yok
  17. F

günlük kullanım ikeride ne olur bilemem ama
  18. F

peki cs3040 soğutma performansı nasıl
  19. F

peki bunu almak mantıklı mı yoksa mp600 almak mı mantıklı