Arama sonuçları: *

1. R

Bi̇lgi̇sayar Açilirken Kendi̇ni̇ Kapatip Açilana Kadar Donguye Gi̇ri̇yor

MERHABA ARKADASLAR BENİM SİSTEMİM UZUN BİR SUREDİR ACILIRKEN GUC KESİYOR VE VIZZT GİBİ BİR SES CIKIP GUC KESİYOR SONRA TEKRAR ACILMAYA CALISIYOR TA Kİ TEKRAR ACILANA KADAR BU BAZEN 2 BAZEN 5 BAZEN DE 10 DK SÜREBİLİYOR SORUNUN PSU VEYA SSD KAYNAKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM HER İHTİMALE KARŞI BİOSU DA...
  2. R

rival 3 vs corsair sabre pro champion series

bu gece ince hesapta corsair olan 300 tl ye dusecek iki mouse arasinda kaldim sizce hangisini almaliyim? @Abdullah Hacıgül
  3. R

bilgisayarım aniden kasmaya başladı

tamam arkadaşlar ssd nin takılı olduğu sata girişini değiştirdim sorun çözüldü
  4. R

nasıl yapıcam ? 1625947075 @Abdullah Hacıgül ABİ çevrimiçi görünüyorsun bi el atabilirmisin ?
  5. R

10100 f asus tuf 1650 süper 2*8 16 gb ram asus ex h410 m v3 anakart xigmatek 600w 80+psu crucial bx 500 480 gb ssd
  6. R

merhabalar ben dun gece pc yi hicbir sorunu yokken kapattım ve şimdi açtıığımda aşırı derecede kasma var windows ve bios da güncel sistemim de yeterince güçlü neden kastığını anlayamadım yardımcı olabilirmisiniz?
  7. R

Xigmatek siroccon 3 kasanin onu nasil sokulur

Hocam bir daha denedim ve cikardim tesekkur ederim 1624557053 Buraya diger cikaramayan arkadaslara ornek olmak icin asagida fannin orda bi bosluk var kirilacak diye korkmayin kirilmaz ordan tum gucunuzle kendinize cekin bi
  8. R

Uyguladim ama cikaramadim kirarim diye korktum biraktim
  9. R

Merhaba arkadaslar benim vatandan aldigim bu kasanin onu cam ve havalar da sicakladigi icin islemcide sicaklik sorunlari yasamaya basladim bu sebeple kasamin on panelini sokmek istedim fakat basaramadim yardimci olurmusunuz?
  10. R

steam pubg oyunda ses aniden azaldı her şeyin sesi sonda ama aniden sesler azald

tamam teşekkür ederim f7 ymmiş bastım düzeldi
  11. R

steam pubg oyunda ses aniden azaldı her şeyin sesi sonda ama aniden sesler azald

pubg oynarken aniden sesler azaldı kulaklıkta sorun yok sadece pubg de ses azaldı sorun nedir ?
  12. R

Forza Horizon 4 Müzayede evi açılmıyor

aynı sorunu bende yaşıyorum yapabildiysen çözümünü yazarmısın
  13. R

CS GO Tab Tuşuna Bastığımda Skor Tablosunu Görememe

tab tuşunu yanlışlıkla başka bir şeye atamışsındır belki bi kontrol et bence
  14. R

binance toplam emir tutarı 10 rakamından büyük olmalı hatası

anladım tamam teşekkür ederim
  15. R

binance toplam emir tutarı 10 rakamından büyük olmalı hatası

arkadaşlar binance de usdt üzerinden dent alacaktım fakat almaya çalıştığımda toplam emir tutarı 10 rakamından büyük olmalıdır diyor bunun çözümünü bilen varmı ?
  16. R

cs go silah skınleri nasıl eskitilir

eskiyor diye biliyorum
  17. R

altcoin önerisi yapabilecek varmı?

arkadaşlar binance üzerinden altcoin almayı düşünüyorum yakın zamanda yükseleceğini düşündüğünüz bir altcoin veya altcoinler varmı bu konu hakkında bilgisi olanlar yazabilirmi ?
  18. R

cs go silah skınleri nasıl eskitilir

arkadaşlar cs go da silah sknimi eskitmem lazım nasıl kolayca eskitebilirim ?
  19. R

hs 35 mikrofon çalışmıyor yardım

yaptığım halde cevap gelmiyor
  20. R

CS:GO FPS 400'den bir anda 13'e düştü.

monitörün 165 hz versiyonu dimi memnumusun ?
Top Bottom