Arama sonuçları: *

1. S

Oyun İçin Windows 10 mu daha iyi yoksa Windows 11 mi

Peki oyunlarda herhangi bir fps düşüşü veya optimizasyon sıkıntısı yaşarmıyım?
  2. S

Oyun İçin Windows 10 mu daha iyi yoksa Windows 11 mi

Merhaba yeni bir sistem topladım fakat kulaklık alırken hataya düşmüşüm. Rampage'in çoğu kulaklık driver programları Windows 10 destekliyormuş denediğimde de zaten windows 11 de çalışmadı. Bütçem kısıtlı olduğu için kulaklık da değiştiremiyorum. Sizlere sorum şudur. Sistemimde Windows 11 kurulu...
  3. S

H61 Anakartımın Bios Güncellemesini Bulamıyorum

Merhabalar H61 anakartımın bios güncellemesini bulamıyorum anakartımın markası modeli hiçbir programda ve cmd komutlarıyla baktığımda yazmıyor yüzlerce program denedim izlemediğim video ve bakmadığım web site kalmadı bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum SİSTEM BİLGİLERİM H61 ANAKART 16 GB...
  4. S

GIGABYTE G41MT S2PT OVERCLOCK YAPAMIYORUM

İyi günler, benim Gigabyte GA G41MT-S2pt anakartım var Q9400 2.66GHz işlemcim 8 GB DDR3 RAM ve GT730 bir sistemim var. İşlemcime overclock yapmak istiyorum fakat BIOS'ta overclock ayarlarına girdiğim zaman kırmızı bir ekran çıkıyor. Türkçe'ye çevirdiğim zaman burada yapılan ayarlar...
  5. S

Yardım gıgabyte ga g41-mt-s2pt anakartlı sistemimde overclock yapamıyorum

İyi günler, benim Gigabyte GA G41MT-S2pt anakartım var Q9400 2.66GHz işlemcim 8 GB DDR3 RAM ve GT730 bir sistemim var. İşlemcime overclock yapmak istiyorum fakat BIOS'ta overclock ayarlarına girdiğim zaman kırmızı bir ekran çıkıyor. Türkçe'ye çevirdiğim zaman burada yapılan ayarlar...
  6. S

Yardım Acillll Yardımınıza İhtiyacım var

1682363607
  7. S

Yardım Acillll Yardımınıza İhtiyacım var

Top Bottom