Arama sonuçları: *

1. Destanmeral0202

Kaspersky Play Store da yok

Herkese Merhaba arkadaşlar Kaspersky telefonuma indirmek istedim fakat Play Store da Kaspersky yok Acil yardım edin bana
  2. Destanmeral0202

Google Meet vs Microsoft Teams

Bence güzel bir tercih yapmışşın LoserIl Google Meetin arayüzü daha basit hemde web ten toplantı yapabilirsin ama Microsoft teams ten uygulama indirmen lazım bir de bana Microsoft teams aşırı karışık geliyor arayüzü
  3. Destanmeral0202

Neden Microsoft Teams i seçiyorsun kendine göre karşılaştırırmısın 1724612521 Neden Google Meet kendine göre karşılaştırırmısın
  4. Destanmeral0202

Arkadaşlar iyi akşamlar diliyorum Google Meet mi yoksa Microsoft Teams bir karar veremedim ikiside 60 dakikaya kadar ücretsiz ama Google Meet web den konuşma yapılabiliyor ben kararımı Google Meet üzerine verdim sizin seçiminiz nedir
  5. Destanmeral0202

GM 20 pro telefon aşırı donuyor

Vallahi General Mobile kadar kötü bir marka yok ben eskiden gm9 Pro kullanıyordum o telefonum 12. Kattan düşmüştü ve sadece ekranı bozulmuştu sonra GM 20 proya geçtim geçmez olaydım 1723902208 Hayır sıfırlamayı denemedim ama sıfırlamakla uğraşamam gerçekten 1723902296 O zaman VPN açıp...
  6. Destanmeral0202

Hangi VPN uygulamasını kullanınca sorun gidiyor ben Proton VPN kullanıyorum 1723901840 Tamam şimdi deniyorum 1723901892 Vallahi ön belleğe temizledim ama hala donuyor
  7. Destanmeral0202

Yok kesinlikle internetimde bir sorun yok ama gerçekten bıktım ınstagram'a giriyorum donuyor YouTube'a giriyorum donuyor çıldırttı beni
  8. Destanmeral0202

Sendemi GM 20 Pro kullanıyorsun
  9. Destanmeral0202

Herkese merhabalar. General Mobile GM 20 Pro telefonum aşırı donuyor. Instagram'da video izlerken, YouTube'da video izlerken sürekli video takılarak ilerliyor. Yani FPS aşırı düşük. Ben bu durumdan şikayetçiyim. Eskiden bu olmuyordu ama şimdi olmaya başladı. Bu sorunu yaşıyorum.
  10. Destanmeral0202

SO N DAKİKA İNSTAGRAM BTK TARAFINDAN KAPATILDI

Arkadaşlar maalesef bu iğrenç btk yüzünden instagram engeli yedi bu konudaki fikirleriniz neler çok merak ediyorum zten threads açıldı kapandı bir instagramımız vardı oda gitti inşallajh YouTube gitmez
  11. Destanmeral0202

GM 20 PRO DAKİ BÜYÜK HATA

Vallahi artık General Mobile ben anlam veremiyorum Şuan da kullandığım GM 20 Pro 1080 P çekiyor ama GM 9 pro 4 K 30 FP çekebiliyordu normalde yeni çıkan bir cihaz daha fazla özellikli olur ama İğrenç General Mobile gitmiş GM 20 PRO ya 1080 p çeken kamera koymuş 🤦‍♂️🤦‍♀️🤦
  12. Destanmeral0202

Zaten bu Telefonu Annem kullanıyordu Sonra Annem Amazondan GM 22 Pro aldı ve gerçekten GM 20 PRO dan daha kötüydü özellikle sesi sonrasında annem Amazona geri iade etti şuan Samsung Galaxy a53 kullanıyor zaten bende hayatta bir daha General Mobile telefonları almam zaten General Mobile bence en...
  13. Destanmeral0202

Arkadaşlar merhaba ben GM 20 Pro Kullanıyorum ama Instagram'da ve YouTube'da aşırı kasma var videolar kasa kasa ilerliyor lütfen yardımcı olun ACİLL 🚨🚨🚨
  14. Destanmeral0202

Papara kart 13 yaş altı alınabilir mi

Telefon numaram.var
  15. Destanmeral0202

Benim için sıkınıtı değil veli üstüne almak ama veli üstüne alınca kontrol veli de mi oluyor yoksa ben yinede Black Kartımı özgürce kullanabilirmiyim 1722280706 Müşteri hizmetleri ile konuşarak alabiliriz demi
  16. Destanmeral0202

Merhaba Arkadaşlar 30 Temmuz 2012 doğumluyum Papara Black Kart alabilirmiyim veya müşteri hizmetleri ile konuşup kendi ismimim üzerine alabilirmiyim veya veli simli olsada olur sıkıntı olmaz
  17. Destanmeral0202

Dosya.co ya dosya yüklerken çok geç yükleniyor

İnternetimde bir sorun yok 1721213943 bence google drive kullanmak daha mantıklı 1721213963 Bence site hızımı limitliyor
  18. Destanmeral0202

Dosya.co ya dosya yüklerken çok geç yükleniyor

Dosya.co ya dosya yüklerken aşırı geç yüklüyor Upload hızım 5 Mbps ama Dosya.co KB hızında yüklüyor lütfen yardımcı olun ACİLLL🚨🚨🚨
  19. Destanmeral0202

Elektrikli scooter önerisi

Arkadaşlar merhaba Menzil farketmez 10.000 TL ile 15.000 TL arası elektrikli scooter arıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim ACİLLL
  20. Destanmeral0202

Bilgisayarımın Açılışı 22 Saniye Normal Mi?

Bilgisayarın, dizüstü bilgisayarmı yoksa dizüstü bilgisayar mı
Top Bottom