Arama sonuçları: *

1. ByeCry

Yardım ACİL H510 anakarta 3.0 NVMe M.2 SSD olurmu?

hocam ssdyi aldım taktım, yanlış anlattım pardon
  2. ByeCry

m2 var fakat disk yönetiminde gözükmüyor
  3. ByeCry

https://www.trendyol.com/crucial/p3-ct1000p3ssd8-1tb-ssd-3500-3000mb-s-m-2-ssd-sabit-disk-p-349016409?boutiqueId=61&merchantId=124551 ssd bu
  4. ByeCry

epicgames gta5imi nasıl cracklerim

başta orjinal oynuyordum fakat bir süre sonra hesaptan çıktı onca dosyayı tekrar indirmek istemiyorum bu yüzden oyunu crackleyebilceğimi düşündüm.
  5. ByeCry

steam disk yazma hatası veriyor yardım

steamde oyunum asetto corsa inerken 160-200mb sonra disk yazma hatası veriyor neyden kaynaklanabilir
  6. ByeCry

max 2000 lira anakart önerisi

abi bir sorum var, ben ileride 1700pine geçmeyi düşünnüyorum fakat suan 1700p anakart alıp 1200p işlemci taksam olmaz demi
  7. ByeCry

max 2000 lira anakart önerisi

sistemim gtx 1660ti i5 10400f daha fazla bilgi isterseniz yazarım
  8. ByeCry

her şeyden mavi ekran alıyorum

okadar bilgim yok, onedir ve nasıl paylaşırım
  9. ByeCry

her şeyden mavi ekran alıyorum

en çok aldığım CRITICAL_PROCESS_DIED, bunu çözdüğümü zannediyordum (ram slotunu değiştirdim) 1 hafta sesi çıkmadı fakat tekrar başladı. chorme dolaşırken steamden oyun indiriyordum, ayrıca gta 5 oynarken yaşandı bide, CRITICAL_PROCESS_DIED yedim. bence bunu söylememin yararı olabilir, oyun...
  10. ByeCry

win10 aniden kapanma sorunu

abi düzeltme yapayım daha az önce CRITAL_PROCESS_DIED mavi ekranı yedim, ve psu kaç watt olduğuna nereden bakılıyor?
  11. ByeCry

win10 aniden kapanma sorunu

sistemim kısaca; i5 10400f gtx1050 eskiden mavi ekran hatası (CRITAL_PROCESS_DIED) veriyordu şimdi vermiyor fakat aniden kendini kapatıp tekrar açılıyor. sorun yazılımsal bir şey ise nasıl düzeltirim, donanımsal ise neyden kaynaklanıyor olabilir. ek olarak bir şey farkettim, zorlanınca değil ama...
Top Bottom