Arama sonuçları: *

1. D

Bilgisayarım kendi kendine işlem yapıyor

Umarım klavye bozuktur yoksa kullandığın diski at çöpe istediğin kadar format at 50 tane antivirüs programı da kullansan işe yaramaz
  2. D

Çözüldü✓ Ethernet kablosunu portta sabit tutan parça kırıldı

Knk tahta çay kaşıkları var ince onunla dene yada silikonla yap ama yarın öbürgün başka bir şey olduğunda daha büyük bir problem yaratabilir veya kadınların saçlarına taktığı ince siyah tel tokayla sıkıştır sıkıştırdıktan sonra ethernet kablosunu az bombeli bırak ve üstüne 1/2 kilo kitap koy
  3. D

Ana Konu DA-FORUM Sistem Çıktı 🔥

Umarım bu sistemi alabilirim 2 PC yok ne şansa sepete atıyoruz devamı gelmiyor klavye mouse aldık 300 liraya şimdi olmuş bin lira
  4. D

İtopya Çöktü Stok Ara Ara Geliyor

Valla itopyanın biran önce sepete eklenen ürünleri stoktan düşmesi lazım insanlar 3/5 saat sonra rahat rahat alsın ben 7 kere sepete ekliyebildim 3 yada 4 kere ödeme ekranına kadar geldim ama nafile hep hata alıp sayfa eror veriyor tekrar başa olmqz böyle alamadık güzelim sistemi en azından...
  5. D

İtopya'dan Aldığım İndirimli Ürünler Geldi!

Sağol arda darısı başınıza sjsj
  6. D

İtopya Net Kargo teslimat süresi

Yarın kesin gelir knk
  7. D

salonun ışığını açınca veya kapatınca monitör 1-2 saniyelik kapanıyor

Umudunu kaybetme her şey düzelir hergün yeni güzel ve kötü şeylerden ibaret hayat bu zaten
  8. D

Kardeşim sen pc satma satarsan sapıtırsın benden demesi
  9. D

Evet çok haklısın ama şöyle düşün ortalama 80/120 arası çalışıyor kuryeler yani bu kadar binaya giriyor insanlarla konuşuyor kapıyı aç kapa yapıyor trafikde cabası kurye dağıtamıyacağı kargoyu almak istemiyor neticede oda arabaya yerleştiriyor mahalle mahalle ama işveren diyorki hepsini zimmet...
  10. D

Kendini fazla kasma sg coğrafya kaderdir sen burda dert keder elin conisi suriyelisi dünyayı dolaşıyor
  11. D

Knk bana bugün öğlen 4 gibi geldi 15 dk yakın sohbet felan ettik itopya tüm ürünlerini bu şirket aracılığı ile gönderiyor konultuğum çocuğun 8 arabasıda bu şirkette diyo arabalar itopyanın olsun arabasakiler benim yani araçlar çakılı çok sipariş var hergün 150 adrese gitmek biraz yürek ister...
  12. D

Eyw pc alayım akarız oyunlarda 1651855345 Sağol kral
  13. D

Yok babuş ne dalgası bak ben orta halli bir pc almak için 4 ay oldu daha maaş yatmadı yatarsa yarınki sistemi gözüm kapalı alacağım bu canım müthiş ülkede hayallaerni gerçekleştirmek için üç aşşa beş yukarı yemicen içmicen 3/4 ay sıkaca dişini alacan tabi orta halli bir pc tel içinkonuşıyorum ev...
  14. D

Sağol knk daha iyisi senin olsun 1651843393 Eskiden bir sırdı bütün Türkiye öğrendi 1651843440 Teşekkürler bro umarım seninkini de görürüz sjsj 1651843554 Eyvallah kanka sağ olasın
  15. D

Abdullah adamsın itemler sağ Salim geldi Bir de bilgisayarı alabilirsek kullanacağız bilgisayarı alamazsak sıkıntı boşa almış oluruz
  16. D

VDSL MODEM ÖNERİSİ 500 TL

Kanka ben öneride bulunmayacağım sjsjsj Türkiye'de en yaygın internet sağlayıcıları altyapılarını sorgula en fazla evine hangisi geliyorsa onu da öğren ona göre kendimi modem tercihi yap kablo falan değiştirme boşuna çünkü normal telefon kablosu bile teoride 300 megabit e kadar hız veriyor...
  17. D

Burun Deliklerim aynı değil

Kanka ayakkabı mı bu kullandıkça açılır gibisinden doktoruna git konuş
  18. D

Artık Windows 11 zamanı mıdır?

Arkadaşlar benim düşüncem şu an için yine en iyisi Windows 10 çünkü çıkan çoğu oyunda ve kullandığımız çeşitli programlarda minimum hata ile karşılaşıyoruz windows 10 İlk çıktığında sürekli mavi hatalar kreşler falan alıyorduk aynısı 11'de de olacak ya bence bu seneyi de çıkarın derim ben
Top Bottom