Arama sonuçları: *

1. Masaüstü gaming Sistem

Masaüstü gaming Sistem

Monitör: Asus MG248QR 144hz 1ms Anakart: Asus tuf B450 pro gaming RGB İşlemci: Ryzen 7 3700X İşlemci soğutucu: Mugen 5 RGB Ekran kartı: Asus dual RTX 3050 8 GB RGB Ram: g.skıll 16 GB 3600 MHZ RGB Power: Asus rog strıx 650 watt Full modüller M2 ssd: netax 256 GB Kasa: Dark...
  2. F

Yardım Asus Tuf M3 Macro atama yapamıyorum

Oyunlarda macroyu kullanamıyorum uyguladığım halde eski mouse 50 tl lik birşeydi hiç ondaki macroda böyle sorunlar yaşamadım
  3. F

SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION Hatası alıyorum

Tüm drıverlerim güncel Minidump akşam sizinle paylaşırım hocam şuan işteyimde sorunumu çözebiliriz deme ben kafayı yicem yoksa ☹️☹️
  4. F

SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION Hatası alıyorum

Arkadaşlar 5 kez bu hatayı tekrarlıyor sistemim ve power tuşuna bastığımda sistem açılmıyor ancak fişi söküp taktığımda açılıyor ve hatayı tekrarlamaya devam ediyor acil yardımınıza ihtiyacım var
  5. F

Öneri 2 el sistem aldım m atx kasa düşünüyorum ?

Beyazı düşünebilirim güzel
  6. F

Evet hocam
  7. F

bu güzel gibi 3 fanlı olması da iyimiş 1653143456 Anakartım matx görüntü olarak nasıl durur acaba
  8. F

Arkadaşlar 2 el sistem aldım yeni bir m atx kasa almak istiyorum bütçe 1.000 TL önerilerinizi bekliyorum
  9. F

Öneri Sizce sistemim uyumlu mu

Tmmdır hocam 👍🏿
  10. F

🤣🤣 teşekkürler hocam 👍🏿
  11. F

Bilsem nedem yazayım buraya hocam herkezin zamanı değerli 👍🏿👍 1653061876 Teşekkürler 👍🏿
  12. F

Şaka mı derken bugun aldım sistemi şuan oyun yüklemedim henüz 1653061741 Evet hocam 5 aylık ürünler teşekkürler
  13. F

Bugun aldım hocam 1653061651 Yazdım bir köşeye hocam kasa ve monitör teşekkürler 👍🏿👍🏿
  14. F

Merhaba arkadaşlar bu sistem pubg emilatör ve gta 5 için yeterlimi ?? Anakart: Tuf b450 pro gaming İşlemci: ryzen 7 3700X Ram: corsair vengeance rgb pro 16gb 3200 mhz cl16 Ekran kartı: asus dual RTX3050 Cpu soğutucum: Mugen 5 2 el aldım Kasa: dark guardian mini PSU: asus rog strıx 650W Monitör...
  15. F

Ana Konu DA-FORUM Sistem Çıktı 🔥

Herkezin Cebini Güldüren Bir Sistem Gelir İnşallah 🙏🏿🙏🏿🙏🏿
  16. F

Soğutma Tavsiye/ Kule Tipi-Sıvı Soğutma?

https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-scythe-mugen-5-cpu-sogutucu-fiyati,556372589.html Bütçeyi biraz zorlaya bilirsen bunu al ben kullanıyorum çok memnunum
  17. F

Yardım asus rx6600xt coil whine sorunu

Benimde rog strıx ekran kartım vardı 4 aylık termal pedlerden yağ akmıştı soğutucu blokta hep lekeler vardı çıkmıyordu lekeler ups ile garantiye gönderdim kullanıcı hatası olarak geri gönderdiler bende ürünü zararına sattım asus yetliki servis bitik sağlam gönderirsin bozuk olarak teslim alırsın...
  18. F

254 TL'ye wraith prism iyi midir?

O soğucuyu 3700x işlemci ile kullandım çok kötüydü 6 fanlı kasam olmasına rağmen macunumuda mx4 kullanmış sattım, şuan MUGEN 5 kullanıyorum 1.35w ile 4.5 ghz de boşta 28c yük altında mx 76c
  19. F

MSI 3060 Gaming x alınır mı ?

Farklı dediğiniz modeller mesela ?
  20. F

MSI 3060 Gaming x alınır mı ?

Neden ?
Top Bottom