Arama sonuçları: *

1. P

6K İPS 27" monitör tavsiyesi

eyvallah hocam bi bakayım
  2. P

6K İPS 27" monitör tavsiyesi

Dostlar birkaç gün içersinde montiör alacağım 6K bûtçe ile İPS panel 27" montiör arıyorum ekran yenileme 120hz üstü olduğu sürece ne olduğunun bir önemi yok hikayeli oynayacağım. Şu iki montiör arasinda kaldim bunlara ek tavsiyeleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim...
  3. P

VATAN 24K HAZIR SİSTEM İ5 12400F

Doslar biz bu sistemi aldık bir arkadaşa fakat bu soğutucu yeterli olur mu yani sadece oyun oyanancak. İşlemci kaç derecelerde gezer? https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-12400f-h610m-h-v2-rtx-4060-ti-1tb-m-2-ssd-16gb.html
  4. P

AMD LAPTOP SORUNSALI

Dostlar laptop açıldığı andan itibaren fanlar hızlıca dönmeye başlıyor görev yöneticisinden kontrol ettiğimde işlemci 100 derecelerde görünüyor ve sıcak hava tahliye yerinden buz gibi soğuk hava gelmekte. Laptop kasasına dokunduğumda kasanın ısındığını görüyorum. Servise yolladım termal macun vs...
  5. P

WİNDOWS 7 GÜNCELLEME YENİDEN BAŞLATMA DÖNGÜSÜ

Dostlar son yapılan windows 7 güncellemesinden sonra sistem resimde görüldüğü üzere güncelleme tamamlanıp yeniden başlıyor fakat yeniden başladığında yine ayni döngüde devam ediyor masaütüne hiçbir şekilde erişim bulunmamakta.
  6. P

LAPTOP 100 DERECEDE AÇILIYOR

1645343085 hocam oyun oynatmıyor takılıp duruyor sürekli
  7. P

Hocam o esnada chorme da sadece bir sekme açıktı. Fanlar laptop açıldığı andan itibaren gürültülü bir şekilde çalışıyor fakat soğuk hava tahliye ediyor.Pc açıldığı andan itibaren bu sıcaklık değerleri. Hardware monitörü de indireceğim.
  8. P

Dostlar laptop açıldığı andan itibaren fanlar hızlıca dönmeye başlıyor görev yöneticisinden kontrol ettiğimde işlemci 100 derecelerde görünüyor ve sıcak hava tahliye yerinden buz gibi soğuk hava gelmekte. Laptop kasasına dokunduğumda kasanın ısındığını görüyorum. Servise yolladım termal macun vs...
Top Bottom