Arama sonuçları: *

1. C

🔥İndirim Darkflash DK431 Stoklar Geldi. Siyah 1718 TL Beyaz 1843 TL

zoko markasının neden fiyasko olduğunu anlamadım. adamlar ne güzel kaliteli bi kasayı uygun fiyata satış yapıyor. ama aynı kasayı corsair yazıp veya thermaltake yazıp veya coolermaster yazıp 4000tl - 5000tl ye almak sizin için mantıklı değil mi??? arkadaşlar bırakın bu markacılığı, kasayı bende...
  2. C

Zoko Amiral DK431 Siyah ve Beyaz olarak tekrar stoklara girmiş...
  3. C

Çözüldü✓ Zoko king 7x12 cm kumandalı

usta Lian li ve bu kasayı kıyaslaman süper olmuş. :) Bir Lian Li sizde nasıl bi meymenet oluşturuyo marka olarak, ne anlatıyo yani size.. İki Ne kadar ekmek o kadar köfte Üç boş yapan maalesef sensin, alıp kullanmadığın bi ürün hakkında olumsuz yorum yapıyorsun. Dört Lian li ile başarılar...
  4. C

Çözüldü✓ Zoko king 7x12 cm kumandalı

kasayı alan kişiler çok abartılı diye bişey dememişler. kaliteli sağlam ve fiyat performans ürünü olduğundan daha çok bahsetmişler. Siz muhtemelen markaya takıldınız. Biz, alıp kullanmadığınız bi ürün hakkında yorum yapmaktan ne zaman vazgeçeceğiz çok merak ediyorum...
  5. C

tam sistemine göre F/P ürünü kesinlikle tavsiye ederim.
  6. C

firmayı tanıyorum ve çok alışverişim oldu, bu kasadan da aldım daha önce. kasayı o zaman darkflash olarak sattılar, kendi markalarını geliştirmek için aynı model kasayı kendi markalarında getirmişler... ilanlardaki resimleri değiştirmemişler büyük bir ihtimalle.... (y)(y)(y)
  7. C

.....

konu kapandı
  8. C

❌İndirim Bitti! 🔥DarkFlash DK431 E-ATX KASA 1292 TL 🔥 STOK GELDİ

Stoğa yeniden gelmiş ben bir tane sipariş verdim herkes çok memnun gibi umarım bende memnun kalırım...
Top Bottom