Arama sonuçları: *

1. Ç

ASUS LAPTOP BİOS CHİP NEREDEN BULABİLİRM VE AÇIKLAMADAKİ LİNK GÜVENİLİR Mİ

ezp2019+ ile biosu yeniden yazıyor ama verfy de hata veriyor, işlemlere başalmadan önce chipin içindekini de yedek aldım ancak onu bile geri yazdıktan sonra verify edemiyor.
  2. Ç

ASUS LAPTOP BİOS CHİP NEREDEN BULABİLİRM VE AÇIKLAMADAKİ LİNK GÜVENİLİR Mİ

ACİLEN BİOS CHİPİNİ BULMAM LAZIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM VEYA ELİNDE OLAN LİNKTEKİ SİTE GÜVENİLİR Mİ https://www.atombilgisayar.com/MX25U12873FM2I-10G-1.8v-128mbit-16mbyte-sop8-200mil-1233?search=25u12873
  3. Ç

asus prime b450m k-ii bios sıfırlama nasıl yapmalıyım

eyvallah hocam deniyeyim yarın sağolasın
  4. Ç

bi kaç sn faln beklemek gerekli mi
  5. Ç

Usb leri biosatan yanlışlıkla kapadım 1kere rest tusuna bastım anakart üzerindeki ama üsbler takılıydı herhangi bi sıkntı olur mu ?
  6. Ç

asus tuf fx705du laptop var çift ram kanalı yaptım ama hiç bir etki olmadı

teşekkürler hocam yardımın için :) sağlık olsun biraz daha para biriktireceğiz artık :D
  7. Ç

asus tuf fx705du laptop var çift ram kanalı yaptım ama hiç bir etki olmadı

İşlemci : AMD Ryzen 7 3750H 2.3GHz Mobil İşlemci Bellek : 16GB DDR4 2666MHz (tek slot) Ekran Kartı : nVidia GeForce GTX 1660 Ti GDDR6 6GB VRAM SAMSUNG/M471A2K43DB1-CTD - DDR4 2666 SO-D 16GB 260P CL 19 ramım bu ben apu işlmci oldugu için farklı marka aynı özelliklerde 8gb daha aldım taktım...
  8. Ç

asus tuf gaming fx705du ram ile ilgili sorun açıklamayı okursanız sevinirim

hocam apexde balck desert bf 1 ve 5 de ultra ve düşük ayarlarda deniyorum mesela 40 fps alıyordum 45e çıkıyor fps sabitleyicim açık falan değil yani armoruy crate falan açık turbo modda gerekli driver güncellemeler her şeyim tamam biosum son sürümünde.
  9. Ç

120 fakat aynı marka modelde başla birinin lopundan fps değerlerini rica ettiğimde bende 2 3 kat daha fazla alıyor
  10. Ç

Her şey ayarlı bir daha baktım sıkıntı yok laptopu aldım alalı yüzümüz gülmedi ya
  11. Ç

hocam peki 1660ti var ama fps acayip düşük gelior dediğim gibi csgoda falna 120 max verior aynı laptopta başka kişilere sordum çoğu kişi yoksek ayarlarda 200 300 arası alıor ben en düşükte o fps değeri alıyorum fps sabitleme vs yok yani
  12. Ç

İşlemci : AMD Ryzen 7 3750H 2.3GHz Mobil İşlemci Bellek : 16GB DDR4 2666MHz (tek slot) Ekran Kartı : nVidia GeForce GTX 1660 Ti GDDR6 6GB VRAM SAMSUNG/M471A2K43DB1-CTD - DDR4 2666 SO-D 16GB 260P CL 19 ramım bu ben apu işlmci oldugu için farklı marka aynı özelliklerde 8gb daha aldım taktım...
  13. Ç

VUK değerlendirme ölçüleri ve 10, 11 ve 12 Nolu hesap grupları hakkında bilgi

VUK değerlendirme ölçüleri ve 10, 11 ve 12 Nolu hesap grupları hakkında bilgi verirseniz sevinirim
  14. Ç

www.airmaxucuz.com dan ayakkabı almayı düşünüyorum güvenilir mi?

ya sadece alacağım ayakkabı tek o sitede bulabildim o da zaten çok güvenemedim onun için sordum
  15. Ç

eyvallah sağolun ikna oldum almıcaz artık :D
  16. Ç

:D yani biraz öyle de alacağım ayakkabı tek orada bulabildim ya
  17. Ç

www.airmaxucuz.com dan ayakkabı almayı düşünüyorum fakat güvenilir olup olmadığını bilmiyorum alan veya bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim :)
Top Bottom