Arama sonuçları: *

1. K

AOC C27G2U/BK Nasıl Bir Monitör?

nasıl hocam memnun musunuz monitörden
  2. K

Aşağıdaki monitörlerden hangisini alırdınız?

Attığım HP 2K nasıldır sence?
  3. K

Dostum özellik olarak çok iyi bu monitör zaten ama sorunları var yoksa bunu alırım zaten. 1613670379 2.400 bandına çıkarsam 2k alırım.
  4. K

Tamamdır var mı içlerinden önerdiğiniz 1613670143 Bu monitöre bakmıştım çok sorunluymuş.
  5. K

2 tane aoc var hangisi?
  6. K

TN panelli monitör hangisi?
  7. K

https://www.vatanbilgisayar.com/dell-27-s2721hgf-1ms-144hz-fullhd-free-sync-g-sync-hdmi-dp-gaming-monitor.html https://www.hepsiburada.com/msi-optix-g27c4-27-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-curved-oyuncu-monitor-pm-HB00000OCR42...
  8. K

27'', +144 Hz, IPS/VA Monitör önerisi.

Yani gönül 27 olsun ister ama 23.8 de yetebilir bilmiyorum. 23.8 ihtimalini hiç düşünmemiştim hep 27 vardı aklımda. 23.8 bakacaksam başka modellere de bakarım.
  9. K

Yok ben boyut olarak baktım sizin attıklarınız 23.8
  10. K

Aklıma girdiniz şimdi 1000 tl cebime kalır diye düşündüm.
  11. K

Tamamdır o zaman başkaları da yazarsa onlarında görüşünü alıp kararımı vereceğim attığım monitörler nasıl bu monitör içlerindeki hepsinden iyi midir?
  12. K

Evet ben de bu modeli düşünüyordum gerçekten çok hoşuma gitti ama cd değeri ve kontrast gibi terimlerden anlamadığım için konu açtım. Bu monitörün değerleri iyi midir ghosting gibi sorunları var mıdır?
  13. K

Başlıkta belirttiğim özelliklerde monitör arıyorum. 1080p var bu fiyat bandında. Piksel sayarsın muhabbetlerine hiç girmeden öneri yaparsanız sevinirim. Param olsa 2k alırdım. 1080p 24 al diyenler olacaktır ama 27 istiyorum. Curved tercihimdir ama flat model de atabilirsiniz. Aklımda olan...
Top Bottom