Arama sonuçları: *

1. K

Yardım 1TB M2 SSD önerisi.

Şu konumda ve mesajda bu konuya değinmiştim bakabilirsin hocam: https://forum.donanimarsivi.com/konu/aerocool-kasa-ve-sivi-sogutucu-uyumlu mu?.684004/#post-6544851
  2. K

Bu Laptopu Valoranta El Verişli Hale Getirmek

Bence ram takılabiliyorsa ram takmak + harici soğutucu vs. alıp oradan avantaj sağlamak. Extra yazılım ile neler yapılabilir bilmiyorum. Tavsiye edilen ram miktarı 8gb zaten valo için. Örneğin: https://www.technopat.net/sosyal/konu/valorant-icin-islemci-mi-ram-mi.2370771/
  3. K

Öneri Gaming Klavye Önerisi

Benim ilk konuda bununla ilgiliydi sanırım, bende compact mekanik takıntılı biriyim. Foruma bu yüzden üye olmuş bile olabilirim Ben bunu GamePower'i aldım, bir süre sonra şuan hatırlayamadığım 2 tuşu basmamaya başladı, biri shift olması lazım. Daha sonra Japonyadan...
  4. K

Yardım Aerocool kasa ve sıvı soğutucu uyumlu mu?

@Oguzhansah @Muhammetyzicii @freygasm Tavsiyeleri üzerine, sıvı soğutucu alınacaksa kaliteli bir şey gerek diye yorumladım. ryzen 5 5600 içinde gerek yok öyle bir masrafa. Bu yüzden normal hava soğutucu sipariş verdim. 5/5 Yıldız alan 2.250 Değerlendirmesi olan ve oldukça SESSİZ (ki önemli olay)...
  5. K

Peki tek fanlı daha kaliteli bir model iş görür mü hocam?
  6. K

Sanırım bilen kimse yok, siparişi vereyim olmassa iade etmeye çalışırız artık. İyi gorumlar herkese :F:
  7. K

Merhaba, herkese iyi forumlar. Elimde bu kasadan var https://www.hepsiburada.com/aerocool-menace-saturn-500w-2-x-12cm-frgb-fan-mid-tower-bilgisayar-kasasi-ae-mns-500-pm-HB00000T32K2 Ryzen 5 5600 / Rx 6600 Kullanıyorum. Bilgisayar son zamanlarda iyice saçmalamaya başladı, kasmalar donmalar...
  8. K

Retro Mekanik Klavye Önerisi / Nereden Bulurum

Merhaba arkdaşlar böyle bir hevesim var. Eski stil mekanik klavye arıyorum. Şuan kullandığım blue switch fakat red switche geçmek istiyorum. Amazon.Com da bir adet istediğim stil buldum fakat kargo ile beraber 2 klavye parası ediyor neredeyse. Amazon.De de aynısını buldum fakat tuş yapısı...
  9. K

Yardım Strateji oyunu önerisi arıyorum

Youtube'den bakıyorumda sanırım bu oyun hocam işaretlemeli mapin karanlık yerlerine gitmeli vs. Çok teşekkürler eski sürümleri paket halinde varsa hemen indireyim bunu. Çok çok teşekkür ediyorum :) Çok teşekkür ediyorum uğraşıp listelediğiniz için tek tek inceliyorum şimdi hocam.
  10. K

Yardım Strateji oyunu önerisi arıyorum

Merhaba arkadaşlar, ilk bilgisayar ile tanıştığımda 2002-2005 Seneleri arasında biryerde bilgisayarda kurulu bir strateji oyunu vardı. Halkı işaretleyip odun toplattırıp ev yaptırma olsun, birlikleri keşif için bölge dışına çıkarma olsun, düşman askerleri püskürtmek için seçilen birliğin bir...
  11. K

Yan Monitör Önerir Misiniz?

Hocam kulağı içine alıyor, cuk oturuyor. Saatlerce kullanabilirsin mic, ve ses kasma düzeyi ileri seviye USB li zaten. Tavsiye ederim.
  12. K

en çok sorulan merak edilen anakart karşılartırması

Benimde gönlüm 1660s'e kaydı. rx5500xt modeli sanırım rx590 üretimi durduğu için onun yerine üretilen bir model diye biliyorum. Ama kullanmadığım için fandır,ısınmadır,performanstır bilemem :)
  13. K

Yan Monitör Önerir Misiniz?

İkisininde aynı boyutlarda aynı özellikler olmasını gözümü yormamasını istediğim için aldım. LİNK
  14. K

Anakart aynı / g.skill 2x8 3200mhz / ryzen 5 3400g .. Hocam ben günde 8 saat pc basında home ofis çalısıyorum. Geceleride oyun girerim, valorant/lol/cs gibi. Bu oyunlar zaten optimize olduğu için dedim ki APU toplayım. İlerde canım sıkılırsa ekran kartı eklerim. İş güç yaparken iyi hoş...
  15. K

msı b450m a pro max bende kullaniyorum aynı şekilde APU sistem. Bildiğim kadarıyla anakart 3600mhz desteklemiyor. Bende 3200mhz kullanıyorum 8x2.
  16. K

Yardım Rx580 vs GTX 1650 Super Gaming X

Arkadaşlar 2k 2.5k bütçeli arkadaşlar için yılların tartışma konusudur, ama ben genel olarak tek bir oyun özelinde Özellikle sormak istiyorum. Bildiğiniz gibi iki ekran kartı arasında rx580: 8GB ve GDDR5 ve 1650 Super ise: 4GB GDDR6 olması dışında sağlam başka fark yok. NOT: Lütfen test etmiş...
Top Bottom