Arama sonuçları: *

1. dragon.3rennw

Yardım N11'de Fatura sahibi önemli mi?

Yok yok kendisi dedem olur hesabı yok diye sen al diyor :DD 1724589098 Hesabı onun adına açıp kendi mail adresimi versem :D
  2. dragon.3rennw

Yardım N11'de Fatura sahibi önemli mi?

Merhaba bir akrabamın kredi kartı ile cihaz alacağım N11'sipariş veya hesap kısmında kendi bilgilerimi versem sorun olur mu? Taksit ile alınacak bana herhangi bir borç gelir mi?
  3. dragon.3rennw

Yardım Windows'u SSD ye kurmak

Windows 10 kullanıyordum SSD ve HDD bulunan laptopumda FreeDOS almıştım. Windows'u HDD'ye kurdum ama 2 sene sonra format attım kastığı için ama yine HDD'ye kurdum. Kurulumda nasıl yapmalıyım? BIOS menüde Windows boot maneger ve UEFI'yi silmemiştim silsem sorun olur mu. Ve windows kurulumunda ssd...
  4. dragon.3rennw

Öneri Redmi mi Daha uzun Ömürlü Samsung mu

Selam Samsung A25 ile Redmi note 12 5G arasında kaldım hangisi daha uzun kullanılır hor kullanılmaz ise Redmi note 13 ve 13 pro seçeneklerimde var öneriniz nedir?
  5. dragon.3rennw

Android 7 arka planda çalışan uygulamalar

Merhaba. Redmi Watch 3 active aldım ve mi fitness indirdim ama uygulama bildirimleri içi arka planda çalışan uygulamarı bulamıyorum ve izin vermem gerekiyor. İnternetteki çözümlere baktım ama nafile. Yardımcı olur musnuz?
Top Bottom