Arama sonuçları: *

1. yaman..k

Yardım Sahibinden Param Güvende Banka Bilgilerim Uyuşmuyor YARDIM

Dostum sahibinden uygulamasına girip hesap ayarlarıma tıkla orada kişisel bilgilerim bölümü var oraya babanın ismini soy ismini yaz kaydet olur bende daha önce bu durumu yaşadım o şekilde düzelttim.
  2. yaman..k

🔥İndirim GA 5301 Mekanik Klavye 389 TL 🔥

Benim kullandığım bütün blue swichler böyleydi akko heralde kaliteli bir marka fakat hic kullanmadım 300 tl ye göre kalitesi gayet yeterli mucai den çok daha kaliteli örneğin.
  3. yaman..k

🔥İndirim GA 5301 Mekanik Klavye 389 TL 🔥

Heralde önceden blue swich kullanmadın bütün blue swichler böyle sadece hafif yay sesi var
  4. yaman..k

Öneri 15 k laptop önerisi ?

Arkadaş 2.el istemiyor gta 5 minecraft çok sistem gerektiren oyunlar değil zaten ders için işini görebilecek bir şey lazım.
  5. yaman..k

rdr filan oynanmayacak gta 5 mc gibi oyunlar için.
  6. yaman..k

arkadaşım için ne önerebilirsiniz ? BÜTÇE 15 K oyun ders
  7. yaman..k

Yıllık sorbil üyeliği 440 yerine 101 TL

btk akademi kullanın daha iyi hem daha çok içerik var hem de ücretsiz.
  8. yaman..k

❌İndirim Bitti! G.alya GA-5301 Mekanik Klavye 309 TL

2 pin bağlantısı var.
  9. yaman..k

350 TL den şuan stokta. 1724667015 ......... 1724667173 Klavye hot swap mis bu arada.
  10. yaman..k

Zaten blue swich bütün klavyelerde ses böyle vatan bilgisayarda teknosa gibi mağazalarda gezinmeyi severim bu sayede bir çok klavye deneme imkanım oldu abartılacak kadar sesi yok.
  11. yaman..k

❌İndirim Bitti! LS2 RAPİD 2 MAT SİYAH KASK 1458 TL Dolandırıcı Olabılır

Site dolandırıcı ürün yorumları hepsi burada dan alınmış facebook kısmına bastığımızda hesapları çıkmıyor büyük ihtimal yazdıkları adreste sahte.
  12. yaman..k

Ürün geldi Yay sesi geliyor fakat abartılacak kadar değil bu fiyata bu kadar kaliteli bir klavye yok mucai 61 den çok daha iyi z11 ile yarışır alan arkadaşlara hayırlı olsun.
  13. yaman..k

Osmanlılar I Dünya Savaşını Kazansaydı Ne olurdu?

Osmanlı kazansa da bir şey olmazdı bu kadar büyük toplu bir kara parçasını bırak padişahlıkla cumhuriyetle zor yönetirdik.
  14. yaman..k

🔥İndirim 2.5 kg bitter çikolata 253₺

Anladım anladım içreği temiz bitter çikolata önerebilecek arkadaş var mı 100 gr filan yeter her gün 10 gr yetiyo. 1724590841 irternettekiler pahalıymış ben bimden devam.
  15. yaman..k

🔥İndirim 2.5 kg bitter çikolata 253₺

Yüzde kaç bitter olduğu yazıyor mu spor öncesi kahve ile yüzde 70 15 gr. bitter yiyorum
  16. yaman..k

🔥İndirim 🔥Dark Freezer X123 Rgb Fanlı Kule Tipi Soğutucu 509TL 🔥

snowman m200 kullanıyorum oda güzel bir soğutucu zaten işlemcim çok ısınan bir işlemci değil 60 dereceyi geçmiyor boşta 35 derece i3 2120
  17. yaman..k

🔥İndirim 99 TL Havit Mp838 2mm Gaming Mouse Pad

Hocam benimki büyük ihtimal kargoda katlanmış yıkayıp kuruttum bir şeyi kalmadı çok memnunum Mouse dpi ım 900 ila 1000 arası boyutu yetiyor fps tarzı oyunlarda sorun çıkartmadı. 1724575627 Attığın linkte ki üründe güzel bütçen varsa onu da alabilirsin.
  18. yaman..k

Böyle Bir Maç Olsa Kim Kazanır?

Seria kadrosu eksik olmuş calafiori rafael leao ve aklıma gelmeyen daha çok oyuncu var seria liginin all star kadrosu böyle olmaz.
  19. yaman..k

Kargoya verilmiş.
  20. yaman..k

🔥İndirim Leason LE201 klavye 39TL

ekle ye spam yapın kabul eder.
Top Bottom