Arama sonuçları: *

1. vornexberg

GameGaraj PC Toplama

İnşallah olmazda bence marka olmayan PSU tercih etmekte fayda var.
  2. vornexberg

GameGaraj PC Toplama

Ben şahsen PSU'ya güvenmiyorum.
  3. vornexberg

Sinerji Warmachine Alınır mı ?

Hocam anakart B450M-K. 1592225737 Aquarius 5AN'nin PSU'suna güvenmiyorum.
  4. vornexberg

Anakartının kötü olma sebebi nedir ?
  5. vornexberg

( Sinerji Warmachine ) Arkadaşlar sizce linkini vermiş olduğum PC nasıldır ? Kötü bir parçası var mıdır ? Bana fiyatına göre iyi bir sistem gibi geldi. Sizin görüşleriniz neler ?
  6. vornexberg

ne olucak halimiz.

Cidden Türkiye'de vaka sayısı 10 iken herkes AŞIRI korkuyordu. Kimse dışarı çıkmıyordu. Ama şimdi herkes rahat asıl şimdi 2. dalgadan korkmamız lazım :mad:
  7. vornexberg

PCH F Class 1.0 [PC Hocası] Alınır mı ?

Aquarius 5AN'de Ekran kartı 1660 Twin x2 ekran kartı var bu ekran kartı nasıldır ?
  8. vornexberg

Adata SSD'ye kronik sorunlu diyen çok kişi varda kronik sorunlu ne anlama geliyor ?
  9. vornexberg

Sebebi nedir ?
  10. vornexberg

Arkadaşlar sizce bu hazır sistem alınır mı ? Kalitesiz gördüğünüz bir parça var mı ? PC Hocası bu sistemi çıkartalı oldu bayağı ama sizce fiyatına göre nasıldır ? Linki burada ''PCH F Class 1.0'' (Anakartı b450M'e upgrade'liycem)
  11. vornexberg

4000-5000 TL Arası Hazır Sistem Tavsiyeleri - Aquarius 5AN Hariç

Hocam sistem çok iyi duruyor da dark marka kasa ve PSU var bu markalara güvenilir mi ?
  12. vornexberg

32" Viewsonic VX3276-2K-MHD - Bu monitör alınır mı?

Bütçen ne kadar ?
  13. vornexberg

V2.5'un linkini atabilir misin rica etsem
  14. vornexberg

Benimde önereceğim monitör budur.
  15. vornexberg

32 İnc kesinlikle dezavantaj olur bana göre. 27 inc idealdir ve bu fiyata en az 144 HZ tercih etmelisiniz.
  16. vornexberg

Başlıkta da gördüğünüz gibi 4000-5000 TL arası hazır sistemleri araştırıyorum. Aquarius 5AN hariç yazmamın sebebi şuan en iyi seçeneğin o olması sadece başka alternatifler var mıdır merak ediyorum.
  17. vornexberg

Gigabyte vs Asus - Arada 350 TL fark var, buna değer mi? Ne farkı var?

Şimdilik bir bütçem yok yakında bilgisayar toplayacağım araştırma yapıyorum. :) Galax 1650 super en mantıklısı gibi geldi.
  18. vornexberg

Gigabyte vs Asus - Arada 350 TL fark var, buna değer mi? Ne farkı var?

Öncelikle herkese merhaba, başlıkta da gördüğünüz gibi iki tane 1650 super ekran kartı var birisi GIGABYTE GeForce GTX 1650 SUPER diğeri ise ASUS TUF GeForce GTX 1650 SUPER aralarındaki fiyat farkı 350 TL Sizce hangisi alınır ? Asus markalı 1650 super'e 350 TL daha vermeye değer mi ?
  19. vornexberg

2 hafta içinde 4kya pc çıkar mı bi yerden?

Bir yorumda ne zaman sistem çıkacak demişlerdi, Önce size sistem hediye edicem demişti, şimdi o videoyu çekti artık ne zaman çıkar bilmem ama yakın zamanda çıkar. 1591993786 PC Hocası bir sistem çıkarmıyor birden fazla çıkarıyor her bütçe alabilsin diye mesela düşük orta yüksek bütçeli sistem gibi.
  20. vornexberg

2 hafta içinde 4kya pc çıkar mı bi yerden?

PC Hocası çıkartacak diye biliyorum yakın zamanda
Top Bottom