Arama sonuçları: *

1. E

8000TL Telefon Önerisi

Merhaba, 8000TL maksimum bütçe ile hangi telefonları önerirsiniz? Eski konulara göz gezdirdim ancak o konulardaki telefonların fiyatları maalesef çok fazla artmış. Şu anda aklımda Note 10 Pro, Samsung M23 ve M33 modelleri var.
  2. E

Crack Oyunu Savunan Kişiler

Bu ülkede bir bitmedi şu mevzu, aynı konu yıllardır konuşuluyor. Yahu oyunun fiyatı, programın fiyatı belli. Bunu bir öğrenci ya da geliri giderine denk biri nasıl alsın?
  3. E

Rampage drop yerine drop plus almaya değer mi 70 lira farkla ?

300TL olan linki atabilir misin? Bende almayı düşünüyorum ama minimum 350 gördüm.
  4. E

MAX 35GB OYUN ÖNERİSİ

Subnautica öneririm ancak hikaye ön planda değil, arka planda oyunu oynadıkça siz öğreniyorsunuz. Ön planda hayatta kalmaya çalışmak var.
  5. E

crackli oyun indirmek zararlımıdır

Hiç bir sıkıntı yaşamazsın. Bir çok program ve 1-2 oyunu crackli olarak kullanıyorum şu anda. Yaşadığım sorun yok.
  6. E

RAİNBOW 4:3 VS 16:9 VS 16:10

3 ayarı da dene hangisi sana daha rahat geliyorsa, hangisinde gözün daha rahat hissediyorsa onda oyna. X:Y'de daha iyi adam vuruluyor diye gidipte oynamakta güçlük çekeceğin ayarları kullanma, bu sefer oyuna odağını veremeyip yine vuramazsın.
  7. E

Hangi ülkede yaşamak istersiniz?

İngiltere
  8. E

Dyg teknoloji güveenilir mi ?

Bu tarz konuları neden aldıktan sonra açıyorsunuz? Almadan önce açarak önleminizi önceden almanız daha iyi değil mi? Sorunuza cevap vermem gerekirse internette güvenilirdir diye bir yorum göremedim ve firma ile ilgili garantisiz ürün, hatalı ürün, yanlış ürün satma gibi bir çok şikayet var...
  9. E

Bu hediyelerle bu fiyata bu monitör sizce nasıl

Renk kalitesi düşük, ekrana baktığınız açıya göre baktığınız pikselin rengi farklı gözüküyor. En azından VA panel almanız sizin için daha iyi olur.
  10. E

Bu hediyelerle bu fiyata bu monitör sizce nasıl

Özellikleri ve fiyatı iyi, tek kötü yanı TN panel olması. Hediyeler önemli değilse Philips 242E1GAJ-01 modeline de bakabilirsiniz.
  11. E

G102 VS G203 HANGİSİ DAHA İYİ

Farklı isimlendirmeye sahipler. Aynı mouseun hem Prodigy hem Lightsync sürümü mevcut. Lightsync modelini almaya çalışın.
  12. E

(Philips 242E1GAJ 23.8" 1ms 144Hz) Alınır mı ?

Hocam monitörünüz geldi mi? Geldiyse ilk izlenimleriniz neler?
  13. E

AI SUITE III SORUNU - EGZOZ FANI DURDURDU

Servislerden bulup kapattım, sistemi yeniden başlattığımda egzoz fan çalışmaya başladı.
  14. E

Merhaba hocam, dün çok meşguldüm deneme fırsatım olmadı. Bu akşam müsait olursam deneyeceğim. Sonucu buraya yazarım. Teşekkürler.
  15. E

Merhaba, bir kaç gün önce bir bilgisayar satın aldım. Anakart'ı ASUS B450M Dragon ve depolama içinde AI Suite 3 programı yüklü olarak gelmişti. Programı çalıştırmadan önce arka egzoz fan gayet düzgün bir şekilde çalışıyordu ancak programa girdikten sonra arka fan çalışmayı kesti. El ile hafif...
  16. E

İnceleme Modar Pc Ma-1 Sistem

Hayırlı olsun. Bende sabah sipariş ettim ancak mouse ve mousepad kampanyası bitmiş sanırım.
  17. E

şu sıralar en çok izlediğiniz youtuberlar

Linus Tech Tips, PCHocası, Donanım Arşivi, Technopat Beaulo, Macie Jay
  18. E

Bilgisayar Hakkında Yardım

Öncelikle bilgisayarı sen kullanacaksın. Kullanım şekline ve amacına göre hangisini alacağını kendin belirle. Başkalarının sözüyle hareket ettikten sonra pişmanlık duyabilirsin.
  19. E

SU 750 kullanılır mı?

Hepinize teşekkür ederim.
  20. E

SU 750 kullanılır mı?

PC-MA1'in içinde gelen SU750 hakkında bilginiz var mı? Araştırdığıma göre kronik sorundan dolayı şikayet eden yok hem de yenilenmiş ve düzeltilmiş olarak piyasaya sürülmüş ama bu SSD Dram-less bir SSD. Oyun oynama ve gündelik olarak bilgisayarı kullanmada dramless olmasından dolayı bir sıkıntı...
Top Bottom