Arama sonuçları: *

1. S

B450M-A-PRO MAX // MSI MAG CORELIQUID 240R V2 Nasıl Bağlanır?

Eğer radyatör çalışmıyor olsa daha yüksek derecelere cıkacagını düşünüyorum bende açıkcası. O zaman bir sıkıntı görünmüyor gibi
  2. S

B450M-A-PRO MAX // MSI MAG CORELIQUID 240R V2 Nasıl Bağlanır?

Merhaba arkadaşlar, Ryzen5 5600X işlemcim var. Havalar çok sıcak olduğu için stok soğutucum yetmiyordu. Bende MSI MAG CORELIQUD 240R V2 aldım. Anakartımda RGB desteği olmadığı için onların bağlantısını şimdilik yapmadım. Bağlantıları yaptım fanlar çalışıyor ancak radyatör pompası çalışıyor mu...
  3. S

Gamermarkt ilamsız icra sonrası

burayı da bilgilendirir misinizz acaba teşekkürler
  4. S

Ekran Kartı Fanından Ses

cw dediğin nedir bilmiyorum da
  5. S

Ekran Kartı Fanından Ses

Merhaba arkadaşlar donanım arşivinin DA Sistem-3' ünü satın almıştım. O zamandan beri sorunsuz kullanıyorum hala çok memnunum. Ancak son 1 haftadır ekran kartından ufak taşların cam yüzeye çarptığında gelen hafif cızırtı tarzında hafiften ses gelmeye başladı. Yani bunu daha iyi nasıl anlatırım...
  6. S

Ping port kaynaklı olur mu?

Kanıt olarak somut bir şey yok fakat şu zamana kadar 3 kez arıza kaydı oluşturduk dedikleri halde ne arayan var ne soran var nede smsle bir bilgilendirme mesajı. Neyse çekicez artık anlaşılan taahhüt bitene kadar
  7. S

Bu çözüm önerisi gerçekten çok iyi aklıma nasıl gelmedi bilmiyorum. " Açmıyorlar " kelimesi yeterince açıklamadı sanırım durumu.
  8. S

Arıza kaydı açmıyorlar. Hat değerleriniz normal herhangi bir sorun yok demekten başka bir şey yaptıkları yok malesef ve artık kafayı yemek üzereyim.
  9. S

Millenicomdan aldığım internet hizmeti bir gece aniden kesildikten sonra 2 hafta sonunda zor bela tekrar internetime kavuşabildim. Ve bu süreçten önce aldığım ping değerlerim normaldi yani 20 25 ms aralığındaydı. Turktelekom yetkilileri benim portumu değiştirdikten ve internetime tekrar...
  10. S

t6 ultra satın aldım

Ben montajlayamadım bir türlü anakart kırılacak gibi esniyor
  11. S

Snowman T6 Ultra Da-Sistem 3

Eyvallah beyler teşekkür ederim bilgileriniz için zaten sıkıntı olursa en kötü iade ederiz artık 😂
  12. S

Kasanın içinde ferah bi alan kalmaması herhangi bir soruna yol açar mı acaba? Arkadaki çıkış fanıyla işlemci cok yakın gibi geldi bana birde yani t6 ultrayı taktıgımda o fana dayanmaz dimi 😂
  13. S

Merhaba arkadaşlar, da sistem 3 satın aldım olduğu haliyle işlemci ryzen 5 3600 bunun için snowman t6 ultra almak istiyorum fakat kasaya uyar mı yani sığar mı ramlere falan temas eder mi bilmiyorum. Anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Kasa gamebooster gb-L06b
  14. S

t6 ultra satın aldııım

Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan. Bende donanım arşivi sistem 3 satın aldım. Ryzen 5 3600 için aynı soğutucudan satın almak istiyorum. Fakat kasaya sığar mı bilmiyorum açıkcası anlayan birisi cevaplayabilir mi acaba? Kasa gamebooster gb-L06B
  15. S

Çözüldü✓ (Valorant) Değerler normal mi?

OC demiyorum, ekran kartı denetim masası ayarlarından performans ayarlarını diyorum
  16. S

Şimdi gördüm, ekran kartı ayarlarını falan yaptın mı yoksa global ayarlarıyla mı aldın bu fpsleri ? Bende da sistem 3 aldım pzt gelicekte merak ediyorum 240hz monitör var karsılar diye düşünüyorumda o yüzden soruyorum.
  17. S

Bu sistemin fps değeri testte 240 250 fps veriyordu sen nasıl bu fps değerini elde ettin dostum 😃
  18. S

G-Sync Özelliği Bu Şekilde mi Çalışıyor?

anladım tamamdır teşekkürler o zaman düşündüğüm gibiymiş
  19. S

G-Sync Özelliği Bu Şekilde mi Çalışıyor?

Merhaba g-sync, freesync destekli monster aryond 240hz monitör aldım. Benim anladığım g-sync özelliği oyundan atıyorum 200 fps alıyorsa ben bunu 200 hz olarak mı görüyorum? Yoksa g-sync sadece yırtılmaları önleyen bi özellik mi yani düşündüğüm gibi o an gördüğüm hz' i değilde sadece görüntüde ki...
Top Bottom