Arama sonuçları: *

1. E

RYZEN 5 5600 TAM VERİMLİ ÇALIŞMIYOR

ryzen 5 5600 işlemcim var yuk altında 4,44mhz cıkması gerekiyor fakat benim oyunlarda max 4,20mhz leri goruyor surekli değişiyor 4,10mhz lere dusuyor bazen ben bunun surekli 4,44de calısmasını istiyorum ryzen masterden auto ocyi actım ama hala aynı guc secenegimde nihai performasnta ama genede...
  2. E

MSI Afterburner değerlerim?

2nizide cevap veriyorum fpsm dusuk oyun kapanması derken
  3. E

MSI Afterburner değerlerim?

ilk fotograf oyunda degilken pc bostaykenki degerler 2. fotograf oyundaykenki degerler ever yanlıs soylemiyorum oyle oyuna girince 405mhz termal macun degiştim ddu ile 3 kere sildim napsam olmuyor yardım edin
  4. E

405 MHZ SORUNU yarıdm edin

ekran kartım 405mhzde sabit kalıyor oyun oynayamıyorum termal macundan dediler termal macun degiştim ısınma falan hiç bir problem yok
  5. E

Ekran Kartım İyi Olmasına Rağmen Neden Böyle Oluyor (1050Ti)

ekleme yapmak istiyorum farklı bir programla vramları denedigim zaman orda tam kullanıyor istedigim gibi diger hiç biryerde kullanmıyor
  6. E

i7 7700hq 16 ram 256ssd 2tb hd
  7. E

hayır degil ayarlı her şey 1662056397 nvdiayı kullanıyor dostum zaten furmark ssini atmısım ordan bakabilirsin hangi karta benchmark yaptıgıma
  8. E

gordugunuz gibi ekran kartım iyi ısınma problemimde yok grafik suruculerni kaldırdım temiz kurulum yaptım neden boyle işlemci kullanan oyunlarda sorun yok mesela valo cs gibi oyunlar işlemci kullanıyor orda fpm stabil genede ama ekran kartı kullanna oyunlarda gta gibi oyunlarda hiç kasmadan...
Top Bottom