Arama sonuçları: *

1. L

İşlemci sıcaklığı 98-100 derece arası geziyor, laptop.

Fan ayarı yapmıyorum, sanırım fan ayarı değiştirilmiyor. Her oyunda olmuyor; bazı oyunlarda aşırı ısınıyor. Ben de tam anlayamadım. Dediğim gibi, mesela Bannerlord. 1727014892 Evet, biliyorum. Oradan bütün sıcaklık değerlerine baktım.
  2. L

Laptopu yeni aldım, alalı 1 ay bile olmadı. https://www.n11.com/urun/lenovo-loq-15iax9-83gs007wtr-i5-12450hx-8-gb-512-gb-ssd-rtx4050-156-dos-dizustu-bilgisayar-55043987?magaza=gti-bilisim
  3. L

Merhabalar, bu konuyu açmamın sebebi bir laptop kullanıcısı olarak işlemcimin 98-100 derece arasında sabit sıcaklığa ulaşması. Bu dereceyi bazı oyunlarda alıyorum; en büyük örnek Bannerlord. Yüksek ayarlar, alçak ayarlar fark etmeksizin yüksek derecelere yükseliyor. Ne yapabilirim? Böyle...
  4. L

Hangi laptop daha iyi

İşlemci olarak daha iyi. Ayrıyeten HP Victus laptop kasa tipleri gayet kaliteli, ısınmaz diyorlar. Tavsiyem HP Victus almanızdır.
  5. L

Yardım bu ikisi arasındaki fark nedir

Bildiğim kadarıyla işlemci 55 watt, ekran kartı 105 watt. Size şu anlık başka önerebileceğim bir laptop bulamadım. Bir kullanıcı olarak gayet memnunum, bana da bu forumdan önermişlerdi.
  6. L

Hangi laptop daha iyi

HP Victus markalı laptop daha iyi görünüyor.
  7. L

Yardım bu ikisi arasındaki fark nedir

Anladığım kadarıyla fiyat farkı var. Sadece size tavsiyem, laptop alacaksanız şu anki kullandığım fiyat-performans açısından Lenovo markalı laptopu tavsiye edebilirim...
  8. L

Laptop %100 CPU kullanımı sorunu

Dediğiniz gibi olabilir, ancak arka planda herhangi bir şey açık bırakmıyorum. Sizin bir tavsiyeniz var mı? 1725956804 Yakında ekstra 8 GB RAM takviyesi yapacağım, dediğiniz doğru olabilir. Yapınca tekrar deneyeceğim.
  9. L

Laptop %100 CPU kullanımı sorunu

Merhabalar, öncelikle bu konuyu açmamın sebebi, oyunlarda anlam veremediğim bir şekilde işlemcimin %100 kullanılması. Laptop kullanıcısıyım, masaüstü bilgisayarım da var; ancak hiç bu kadar yüksek CPU kullanımı olan bir durumla karşılaşmadım. Sadece bir oyun açıkken %100 CPU kullanımı yaşıyorum...
  10. L

Çözüldü✓ Hangi RAM'i almalıyım?

Anladım Teşekkürler.
  11. L

Çözüldü✓ Hangi RAM'i almalıyım?

Merhabalar, ben yeni bir laptop aldım. 8 GB RAM'i var. 1 tane daha 8 GB RAM alıp 16 GB yapmak istiyorum ama hangi RAM'i alacağımı bilmiyorum. Laptopumdaki RAM ile uyumlu RAM önerir misiniz?
  12. L

2024 İçin Laptop Önerisi

Yanımda Taşımak İçin Ve Yazılım Okuyorum Veda Uzun Yollarda Oyun Oynamak Gibi Şeyler İçin (Lise)
  13. L

2024 İçin Laptop Önerisi

Lenovo Laptoplar Konusunda Bilgim Yok Ama Bu laptop Isınır mı Fazla Isınma Sorunu Yaşarmıyım?
  14. L

2024 İçin Laptop Önerisi

Merhabalar Son Zamanlarda Laptop İçin Para Biriktiriyorum 20 İla 25K Gibi bir Bütçem Var Laptop Önerisi Yapabilirmisiniz? https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v21-1/ bu Laptop Nasıldır Sizce Alınır mı ?
  15. L

Windows 10 da Mavi ekran hatası alıyorum

merhabalar ben uzun zamandır mavi ekran hatası alıyorum yaklasık 1 ay sanırım bu sorunun donanımsal olup olmadığını arastırdım birçok test yaptım işlemci ekran kartı ram ssd ama herhangı bir hata almadım bilgisayarımda orta duzey oyunlar oynarken mavi ekran alıyorum bilgisayarım donuyor ve...
Top Bottom