Arama sonuçları: *

1. xSparkua.

🔥İndirim 165 hz boe ips monitör sepette 3239tl

bence alınabilir 1000 yorumdan illaki kötü yorumlar olucak 1000 tane yorumu alan her ürünün kusursuz gelmesi imkansız gidin aynı satısı olan mi msi monitöre v.b bakın aynı cıkacaktır fiyatına göre okey ama marka kötülemek sacma rampage kullanan biri olarak söylüyorum bugün 2 tane konu actım...
  2. xSparkua.

monitör karardı ve gitti

2.monitörüm durduk yere karardı ve gitti resimdeki gibi oluyo dün hdmi kablosunu değiştirdiğimde düzelmisti simdi gene gitti ilk defa böyle biseyle karsılastım ne yapabilirim 1713880284 yardımcı olabilecek yok mu
  3. xSparkua.

monitör karardı ve gitti

2.monitör olarak kullandıgım monitör yaklasık bi 10 dakika önce bildigimiz karardı ve gitti sadece ufak bi yeri gözüküyor farklı portlara taktım elimde farklı hdmı kablosu yok ne yapabilirim yardımcı olur musunuz
  4. xSparkua.

30-32k arası sistem önerir misiniz

hocam arkadas nvidia istiyor bende amd taraftarıyım bu fiyatlarda karar veremedik valla
  5. xSparkua.

hocam gec cevap icin özür alıcagım arkadas ekran kartını nvidia istiyor https://www.gaming.gen.tr/urun/382064/gaming-4060ti-amd-ryzen-5-7500f-asus-dual-geforce-rtx-4060-ti-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ buna ne diyorsunuz
  6. xSparkua.

1080p aoc 144hz 24 inc bi monitör ya bütce 34k ya cıktı
  7. xSparkua.

farketmez ama ddr5 olsa daha iyi olmaz mı 1713798919 monitör dahil değil sadece oyun icin oynayıncak monitör var
  8. xSparkua.

bugün ya da yarın sipariş gecicez intel amd farketmez en fazla 32.5k olur sistem önerirseniz cok sevinirim
  9. xSparkua.

Protein Tozu Önerir misiniz?

https://takehiq.com/collections/protein-tozu/products/hiq-hi-pro-900g %10 indirimle 1060tl ye geliyor güzel ürün aktif kullanıyorum
  10. xSparkua.

30000-32000tl monitörsüz sistem önerir misiniz

30-32k arası intel ve nvidia hazır sistem önerir misiniz arkadaşım için alıcaz bütceyi aşamayız bu fiyata önerirseniz süper olur
  11. xSparkua.

Saç hacimlendirmek için bir krem var mı?

wax kullanın hocam saç tipinize göre internette aratıp size daha uygun olanı bulabilirsiniz
  12. xSparkua.

❌İndirim Bitti! Aliexpress Geri Döndü 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

hangisi hocam 1 tanesini seçip atar mısınız
  13. xSparkua.

Çözüldü✓ Oyuncu Koltuğu Olarak Ne Almaliyim?

hawk fab v4 kötü değil fame serisi daha yeni daha rahat gözüktügü icin aldım öyle çok dert bir konu değil
  14. xSparkua.

yurt dışından alacagım şey kaç güne gelir

ortalama en fazla 2-3 hafta teslimat şirketlerine bağlı mesela bazı firmalar yurtdışı için premium servis kullanıyor 1 hafta sürüyo bazıları 1 ay ama genelde ortalama 2-3 hafta
  15. xSparkua.

Çözüldü✓ Oyuncu Koltuğu Olarak Ne Almaliyim?

hawk fame aldım 2 gün önce geldim cok rahat suanlık memnunum fab v4 den gectim
  16. xSparkua.

Creatin önerir misiniz

hocam eski konulara baktımda hiq onermisler ikisi arasında kaldım kingsize daha iyi gibi geliyo ama bilemedim
  17. xSparkua.

Creatin önerir misiniz

1-2k arası creatin önerir misiniz bu ürünü kullanıyordum https://www.kingsize.com.tr/urunler/kingsize-nutrition-creatine-powder-1000-gr/ gene aynısını mı alayım daha iyi önerebileceğiniz var mı
  18. xSparkua.

Yardım Razer Blackshark V2 Pro Alınır Mı?

v2 pro kullanıyorum cok övselerde bence pek de iyi değil g733 kullanmıstım ondan cok cok daha iyi ama yazılımsal problemi var internetten bakabilirsin ben mesela bi ara pc yi formatlamadan uygulamasından hiç bi ayarı yapamıyorsun ne bass boost ne eq ayarları hic biri değişmiyor, (tabi şans işi...
  19. xSparkua.

Yardım Takas teklifi kabul edilir mi

bence mantıksız bi takas baya bence
  20. xSparkua.

Protein tozu önerir misiniz

yeterli hocam alman gereken protein 1712697513 hocam alakasız ama aroma öneriniz var mı hiq icin
Top Bottom