Arama sonuçları: *

1. CahilMuz

Supercell Hesabımın Maili değişmiş

bir süre sonra tekrar deneyin hocam, hesapta 2 kişi aktif kullanım yaptığında hesap başvuru yapılamıyor. sorun devam ederse çalan kişiyi hesaptan uzaklaştırmak için ban yedirmeniz gerekebilir 1725609726 başka bir cihazınız ve hesabınız varsa onu kullanarak başvuru açmaya çalışın
  2. CahilMuz

ayarlardan yardım ve desteğe girip hesap kısmından konuşma başlatmanız gerek. sağ üst kısımda konuşma başlatma bulunur zaten bulamazsanız hesap kurtarma videolarının çoğunda gösteriliyor. bildiğim kadarıyla altın bilet alan kullanıcılara özel bir canlı destek bulunuyor altın bileti olan bir...
  3. CahilMuz

hocam yapmanız gereken ilk olarak oyun içi destekle iletişim kurmak ( çalınan hesaba hala giriş yapabiliyorsanız kesinlikle onu kullanmayın ) bu resmi de aynı şekilde hazır bulundurun kanıt olarak oradan bir sonuç çıkmazsa buraya yazın tekrar.
  4. CahilMuz

onun dışında doğrulama koduna benzer bir şey yok mu?
  5. CahilMuz

mailinizi kontrol eder misiniz uyarı yada kod e postası gelmiş mi
  6. CahilMuz

❌ ROBLOX YASAKLANDI ! ❌ DİSCORD POTADA !

Hazırlanın beyler
  7. CahilMuz

şimdi sıra kimde tahmini olan var mı
  8. CahilMuz

Redditten sonra biz varız hocam rahat ol sen.
  9. CahilMuz

bu gidişle Türkmenistan oluruz biz.
  10. CahilMuz

Youtube'un yarısı işsiz kaldı desene
  11. CahilMuz

Bu 4 Anakarttan Hangi̇si̇ Daha İyi̇ Ya Da Hangi̇si̇ni̇ Almak Daha Mantikli?

Hocam hazır konuyu bulmuşken bende sorumu sorayım sizce anakart ve wifi ayrı olarak mı almak mantıklı olur yoksa şunun gibi bir anakart iyi midir? https://www.gencergaming.com/asus-prime-b550m-a-wifi-ii-amd-b550-am4-ddr4-4866-m2-usb3.2-ax-wifibt-argb-matx-pcie-4.0-ecc-anakart
  12. CahilMuz

Durduk yere masaüstüme bilinmeyen bir dosya geldi

sorun çıkacağını sanmıyorum.
  13. CahilMuz

Durduk yere masaüstüme bilinmeyen bir dosya geldi

indirdiğiniz kaynaktan doğru biçimlendirilmemiş bazı veriler alınmış onun uyarısı hocam.
  14. CahilMuz

Sizce bu sepet alınır mı??

çok indirime girmese de There is no game: Wrong Dimension yada Inscryption almayı düşünebilirsin hocam.
  15. CahilMuz

Yardım Msı rtx 4060 ventus 2x çok ısınıyor mu ?

dedikleri gibi çoğu oyunda max 70 görür
  16. CahilMuz

League of legends oynayan var mı ?

tarif edemeyeceğim için örnekle anlatmak istedim: ilk maçımdı çok heycanlıydım nolacağı hakkında hiçbir fikrim yoktu rastgele bi çar alıp maça girdim ve hevesle chate şunları yazdım.. -Merhaba arkadaşlar yeniyim nereye gideceğim hakkında biraz yardımcı olur musunuz. Takımdaki 4 zebaninin verdiği...
  17. CahilMuz

Yardım Sizce Dell g16 bu fiyata alınır mı?

İşletim sisteminin Windows değil Ubuntu olduğunu söylemiş kullanmaya alışıksan sorun yok ama değilsen Windows kurmak biraz uğraştırır diye düşünüyorum. Onun dışında sadece ses kalitesi hakkında şikayet etmişler genel olarak güzel.
  18. CahilMuz

Çözüldü✓ RX 7700 XT Ekran kartı Asus marka mı alınmalı Gigabyte mı ?

Fiyat olarak Asus hatırı sayılır derecede daha pahalı. Bu fiyat farkı beraberinde daha çok performans getiriyor mu yoksa hemen hemen aynılar mı?
Top Bottom