Arama sonuçları: *

1. erdemwav

Çözüldü✓ R7 7800x3d + 4070 ti sistem ile render konusunda sorun yaşar mıyım?

Hocam değerli vaktini ayırdığın için ve fikirlerini belirttiğin için teşekkür ediyorum. Çok sağol. 1704226596 Bir çok kişiden bu geri dönüşü aldım. Dikkate alacağım hocam teşekkür ediyorum.
  2. erdemwav

Hocam sadece iş değil ara sıra oyunda oynarım. Fakat öyle uçan kaçan bir şey olmasada olur. Sence r7 7800x3d yetmez mi? Capcut, adobe, kodlama vb. için.
  3. erdemwav

İşlemci ağırlıklı programlar kullanıyorum. 1704193750 Hocam çok teşekkür ederim. Bakıyorum hemen :)
  4. erdemwav

Arkadaşlar selam öncelikle forumda yeniyim. Teknik konularda pek iyi olduğum söylenemez. Aşağıda bırakacağım sistemi almayı düşünüyorum. Genellikle render ağırlıklı ama oyun içinde ara sıra kullanacağım. Fikir belirtmek isterseniz büyük keyifle okurum. Şimdiden teşekkür ediyorum. :) Sistem linki;
Top Bottom