Arama sonuçları: *

1. bur4kbey

Yardım AMD Ryzen 7 7800X3D İşlemcim Bozuk Mu?

Merhabalar, bir hafta once incehesap uzerinden AMD Ryzen 7 7800X3D Tray islemcisini satin aldim. Islemci elime ulastigi zaman uzerinde termal macun kalintilari ve toz parcalari bulundugu icin islemciyi incehesap'a geri iade ettim ve sifir/kullanilmamis bir islemci ile degistirilmesini talep...
  2. bur4kbey

Toplamayı düşündüğüm sistem hakkındaki önerilerinizi merak ediyorum.

Bende bu şekilde düşündüğüm için hazır sistem toplamıyorum. Çoğu parçayı birbirinden farklı yerlerden alacağım için bazılarında peşin fiyatına taksit var bazılarında ise yok.
  3. bur4kbey

Final olarak konunun başında vermiş olduğum bileşenlerden bazılarını aşağıdaki parçalar ile güncelleme kararı aldım: Ekran Kartı: Eski: Gigabyte RTX 4070 Super Windforce OC 12G GV-N407SWF3OC-12GD 192 Bit GDDR6X 12 GB Ekran Kartı Yeni: GALAX GeForce RTX 4070 Ti SUPER EX Gamer 1-Click OC 16 GB...
  4. bur4kbey

Yorumunuz için teşekkür ederim. Ekran kartı yükseltmesi ile ilgili araştırma yapıcam. Kasa konusunda, hali hazırda kullanacağım sıvı soğutmanın fanlarında RGB bulunmadığı için kasayı downgrade edip etmeme konusunu düşünüyorum. Bunun da nedeni bahsetmiş olduğunuz kasanın ön tarafı daha hava...
  5. bur4kbey

Selam arkadaşlar iyi günler. Çok yakın bir zamanda bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Bileşenlerini aşağıya bıraktım. Sizlerden genel düşüncelerinizi ve varsa önerilerinizi öğrenmek istiyorum. İşlemci: Ryzen 7 7800X3D Sıvı Soğutma: Cougar Aqua 360 RGB 3xFan 120mm Sıvı Cpu Soğutucusu Ekran Kartı...
Top Bottom