Arama sonuçları: *

1. M

Ryzen Sistem Toplanmalı mı ?

Arkadaşlar Ryzen 5 1600 12nm bi sistem toplamak istiyorum ancak AMD Yeni işlemcileri ne zaman çıkarıcak eğer yakın biz zamanda çıkıcaksa 3.nesil 2.nesil vs. Fiyatlar düşer mi ? Ayrıca B450 Li bir anakart alsam AMD nin ilerde çıkarıcağı işlemcilerle uyumlu olur mu ?
  2. M

FSP FSP700-60AHBC 700W 80+ Power Supply Alınır mı?

Arkadaşlar Kasama Bu PSU`yu Almak İstiyorum Eksileri Artıları Nelerdir ? Sorun Çıkartır mı?
  3. M

En iyi Ram,SSD ve PSU Markası

Arkadaşlar Ram,SSD,PSU Denince Akla gelen en iyi markalar nelerdir ?
  4. M

İnternet hızı

Arkadaşlar Ttnet Zyxel bi marka modem var ben oyun oynarken biri video izlerse hemen lag oluyor zaten net hızım 10 o yüzden acaba benim ağ ayarlarımdan telefonlara giden hız miktarını ayarliyabilme şansım var mı ?;
  5. M

İşlemci fanını stok fan yapma

Arkadaşlar Fazladan işlemci fanı var vida ile sökülebilen şekilde elimde de stok fan yok bunu kasaya stok fan olarak taksam sıkıntı çıkarmı ayrıca işlemci fanı olduğu için anakarttaki işlemci fan kısmına değilde diğer yere taksam olur mu?
  6. M

Nvidia Ekran Kartı Deyince En iyi Marka Sizce Nedir ?

Nvidia Deyince En iyi marka nedir ?
  7. M

Sapphire Toxic HD5850 80 Dereceler normalmi oyunlarda

kasa normal fansız ofis kasalarından
  8. M

Sapphire Toxic HD5850 80 Dereceler normalmi oyunlarda

Ekran kartım hd5850 ets de 80 dereceleri görüyor hatta fazlasını cs go da felan 67 72 arası değişiyor ama genel olarak 80 83 dereceler
  9. M

İntel Core 2 Quad Q8300

Arkadaşlar Elimde Pentium Dual Core e6700 İşlemci var Ekran kartım HD 5850 Ancak Droplar yaşıyorum işlemci ekran kartını besleyemiyor Acaba intel core 2 quad q8300 işlemci besler mi ? Xeon işlemci alıcaktım ancak fazla ısınıyor diyolar bendede sadece stok fan var yani kısacası q8300 hd5850 yi...
  10. M

James Donkey 610s

İyi günler James Donkey 610s kullananlar bilgi verebilir mi ? İyi Kötü yanları.... Bu arada acaba bazı tuşlarda türkçe harfler var mı ? yok mu ? işöçğü harfleri vs.
Top Bottom