Arama sonuçları: *

1. A

2.500TL Civarı Bütçeye Kulaklık

Razer blackshark v2 usb versiyonunu almayı düşünüyorum fakat daha iyi bir öneriniz var mı?
  2. A

Fan kablosunu nereye takacağımı bulamadım

Yıllar önce hazır pc almıştım. Frisby marka 4 fan ve fan controller a bağlanmış bir şekilde kullanıyordum. Egzoz fanım bozuldu ben de daha iyi CFM değerli bir fan almak istedim ve Arctic P12 aldım. Fakat sorun şu controller a bağlayamıyorum ve anakartımda takabileceğim alan yok. Ne yapabilirim...
  3. A

RX 6650xt mi RTX 3060 mı?

Merhabalar, aklımda R5 5600 RX 6650xt li bir sistem var fakat driver ve wattman sorunlarını yakınımdaki herkes gözüme sokuyor o yüzden ne yapacağımı bilmiyorum. AMD ciyim fakat yeni nesil kartları kullanmadığımdan ne sıklıkla veya oluyor mu bu sorunlar bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?
  4. A

Yan Monitörüm Çalışmıyor

Yan Monitörüm bayağı eski fakat çalışıyordu. Ana monitörümdü hatta yeni monitörü almadan önce fakat şimdi açıldıktan 5 10 saniye sonra kapanıyor en geç 30 saniye açık kalıp kapanıyor. VGA to HDMI almıştım o mu bozuldu acaba hiç bilmiyorum bozulsa ekran gelmezdi. Bilgilendirirseniz sevinirim.
  5. A

Ev Dershanem Alınır mı?

Doping Hafıza ve Ev Dershanem arasında kaldım alan bakan varsa hangisini önerirsiniz?
  6. A

PSU Kablosundan Ses Geliyor

Kapanma veya resetleme yapmadı mı sıkıntı yokmuş iç tozdan olabilirmiş diyorlar ve ben de hiç kapanma resetleme yapmadı temizlerken pc yi tek psu yu temizlemedim onuda temizletirim illa
  7. A

Tamamdır teşekkür ederim içim rahat etti.
  8. A

Araştırdım evet bobin sesiymiş bir sıkıntı yaratır mı?
  9. A

Merhabalar PSU Kablosundan geldiğini düşündüğüm bir cızırtı sesi var. Bir etkisi falan olmadı kablolardada sıkıntı yok fakat sadece geliyor onu anlamış değilim ne yapmam gerekir?
  10. A

Yeni Ram Alacağım Öneri

https://www.amazon.com.tr/dp/B07D1XCKWW/ref=asc_df_B07D1XCKWW1656405000000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B07D1XCKWW&linkCode=asn&th=1 Olursa alayım diyorum?
  11. A

Yeni Ram Alacağım Öneri

İ5 9400F kullanıyorum yükseltmem zaman almaz fakat şu anlık yeteceğini düşündüğümden sınır 2666mhz zaten ama haklısınız yükselteceğim kesin 1 ay içinde ondan 3200 de olabilir. 1656527974 ddr4
  12. A

Yeni Ram Alacağım Öneri

Arkadaşlar yeni ram alacağım benimki AX4U300038G16A-SR30 fakat 0 ı yok satılmıyor ben de 2x8 3000mhz cl16 değerinde yeni ramler alayım dedim önerdiğiniz güzel ram var mı acaba corsair vengeance çıkıp duruyor karşıma bir de size sorayım dedim.
  13. A

Kulaklık Mikrofonunun Sesi Gitmiyor

Herkese merhaba daha sabah çalışan mikrofonum bir gittim geldim ve çalışmıyor sesim gitmiyor neden anlamadım yardım ederseniz teşekkür ederim. İnternetten araştırıp çoğu şeyi denedim ama yok çalışmıyor.
  14. A

Valorant System Error Sorunu

Arkadaşlar merhaba dünden beri bu sorunu alıyorum ve internette araştırdım ve bulduğum her şeyi denememe rağmen düzelmedi yardım eder misiniz?
  15. A

Kulaklık Mikrofonumun Sesi Gitmiyor

Rm K60 Drop Plus aldım fakat mikrofondan ses gitmiyor. Aklıma gelecek her şeyi yaptım driveri güncelledim en başta tabii ki ve artık ne yapacağımı bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.
  16. A

Bilgisayardan Çarpma Sesi Geliyor

Merhabalar, bilgisayarım yeni 1 aylık ve fan bir şeye çarpıyormuş gibi sen geliyor bilgisayardan acaba tozdanmıdır çünkü yeni olmasına rağmen bayağı bir tozlu ve bu hafta temizleyeceğim. 1626088776 Şimdi fark ettim zzzzz seside geliyor fandan mı anlamadım.
  17. A

IMEI Numarası Gitti Nasıl Düzeltebiliriz

2013 veya 2014 ten beri kullanılan bir telefon olduğu için kutusu yok fakat bulduk devamını deneyeceğim. 1625395373 Okudum fakat bizim konumuz ile alakasız bir durum. Biz de direkt *#06# yi yazdığımızda İMEİ null gösteriyor ve bir şey yapılamıyor.
  18. A

Hayır değil 1625354476 İşe yaramıyor.
  19. A

Annemin Samsung Galaxy Note 3 telefonu var ve bir anda servis devre dışı oldu. Telefonu kapa aç yaptık her şeyi denedik ve karşımıza IMEI null / null yazızısı geldi. Bunu nasıl düzeltebiliriz.
  20. A

Temel Sistem Aygıtı Sorunu

Bu sorunu nasıl çözebilirim bilen varsa söyleyebilir mi?
Top Bottom