Arama sonuçları: *

1. Charles Darwin

Bu iki sıvı soğutucudan hangisi alınmalıdır?

Bugün acil almam gerek aşağıda bulunan iki soğutucu arasından hangisi daha iyi soğutur? Corsair H100X ELİTE COOLER MASTER ML240L V2
  2. Charles Darwin

i7 - 11700KF için sıvı soğutma tavsiyesi

Şu an işlemcinin üstünde SE-224-XT kule tipi soğutucu var. Battlefield 2042 oyununda 85 dereceleri görüyor, diğer oyunlarda ise 75 derecelerde seyrediyor. Bu sıcaklığı düşürmek istiyorum. Bu nedenle sağlam ve kronik sorunu olmayan bir sıvı soğutma önerisi istiyorum. Kasa: MSI MAG Forge 100M
  3. HP DESKJET 4828 YAZICI

HP DESKJET 4828 YAZICI

Ürünün 1.5 sene garantisi vardır özellikleri fotokopi alma, kağıt tarama ve kağıda yazdırma özellikleri vardır ayrıca ürünü wi-fi yolu ile kablo bağlantısı olmadan telefondan bile kontrol edebilir ve yazdırabilirsiniz NOT : Yanında renkli ve renksiz yedek kartuş verilecektir
  4. Charles Darwin

Steam yaz indirimli RUST alınır mı?

Çok fazla rage quit atabilme olasılığın yüksek bir oyun hele hele TR sunucularında ayrıca oyunun optimizasyon sıkıntısı var iyi bir bilgisayarın olması gerek ve arkadaşın yoksa solo olarak sarmayacak bir oyun
  5. Charles Darwin

ZOTAC EKRAN KARTILARI NEDEN TERCİH EDİLMİYO

Bende ZOTAC RTX 4060Tİ var 12.000₺ civarına almıştım geçen sene şimdi sıfır fiyatı 15.500₺ civarında bu arada arada ki tek fark soğutma farkı ZOTAC maksimum 70 derece GÖRÜYOR ASUS 60 dereceyi geçmiyor mesela
  6. HyperX Cloud 2 7.1 Kulaklık

HyperX Cloud 2 7.1 Kulaklık

Ürünün garantisi yoktur tertemiz kullanılmış olup hiçbir problemi bulunmamaktadır alıcısına hayırlı olsun
  7. HyperX Cloud 2 7.1 Oyuncu Kulaklığı

HyperX Cloud 2 7.1 Oyuncu Kulaklığı

Ürünün garantisi yoktur temiz kullanılmış olup herhangi bir sorunu yoktur alıcısına hayırlı olsun
  8. Charles Darwin

Takip raporu alabilirmiyim ?

Takip raporunu sisteme işleme koydularsa sıkıntı olmaz ama yinede özürlüye geçirin o devamsızlıkları
  9. HYPERX Cloud 2 7.1 Oyuncu Kulaklığı

HYPERX Cloud 2 7.1 Oyuncu Kulaklığı

Ürünün garantisi yoktur kutusu vardır temiz ve dikkatli kullanılmıştır
  10. Xbox 9. Nesil Wireless Controller Carbon Black

Xbox 9. Nesil Wireless Controller Carbon Black

Ürün alınalı 1-2 ay olmuştur çok fazla kullanılmamış olup garantisi Microsoft Türkiye Garantilidir
  11. Charles Darwin

HyperX cloud 2 nereden almalıyım ?

Hocam cloud 2 satıyorum garantisi yok düzgün ve çalışır durumda ilgilenirseniz özelden ulaşabilirsiniz 1715196483 Ayrıca herhangi bir fark yok ayrıca burada ki siteden en ucuz olanıda alabilirsiniz herhangi bir fark yok
  12. Charles Darwin

Çözüldü✓ Ekran kartı kullanımı %0 a düşmesi

2023 ocak ayında bu sorunu Windows 10 işletim sisteminde battlefield 2042 oynarken yaşamıştım çözüm bulamadım ve son çare bilgisayarı Windows 11 işletim sistemine formatlayıp şansımı denemek olmuştu ve inanır mısın sorun çözülmüştü
  13. Charles Darwin

İnternet önerisi istiyorum

Fixnet bizzat kullanıyorum gayet iyi değerlere sahibim TT altyapısından alıyorum
  14. Charles Darwin

Yaşadığım aşırı saçma bilgisayarcı problemseli

Orada babamın arkadaşıymış falan umrumda olmazdı ortada ne dükkan kalır ne başka bir şey
  15. Charles Darwin

Yardım edin yanıyom!

Aynı sorun rx6600 kullanırken başıma gelmişti ama o zaman Windows 10 kullanıyordum battlefield 2042 oyununda fps anlık 0'a düşüp duruyordu sonra Windows 11 format attım düzelmişti sorun şuan rtx 4060ti kullanıyorum sadece yardımcı olur diye yazdım belki
  16. Charles Darwin

Geforce Exprience'a giriş yapamıyorum

Bunu kaldır şunu indir dene https://www.nvidia.com/en-us/software/nvidia-app/
  17. Charles Darwin

Rdr 2'de 2k ultra 120 fps için sistem tavsiyesi

Mümkünse 16gb al ekran kartını
  18. Charles Darwin

Rdr 2'de 2k ultra 120 fps için sistem tavsiyesi

Dostum i7 11700KF - ZOTAC RTX 4060 Tİ sistemim var rdr 2'yi en yüksek ayarlarda 1080p görüntüde 90-105 arası oynuyorum dlss açıkken bu değerler biraz daha artıyor aralarında en fazla bir üst model gittikçe 5-10 fps fark olur
  19. Charles Darwin

Sizce CS 2'de Hile Kullananlarda Bir Artış Var mı?

Başka oyunlar bul ben p oyuna haftada 1 kere kasa düşürmek için giriyorum onun dışında rezalet bir oyun
Top Bottom