Arama sonuçları: *

1. B

Sahibinden param güvende alışverişi yapılır mı?

Yok hayır ben sadece bu işin içersinde dolandırıcılığı hangi kısımda yapabilir bunu öğrenmek istedim burda yorumlarınızı alarak
  2. B

Şimdi şu durum doğru mu peki sahibinden üzerinden onay vermezsen bana ücret geçmez araştırabilirsin bu sistemi diyor ve ekliyor başıma böyle bir olay geldiği için bende sıkıntı görüyorum diyor. Ya ürünü İstanbul da kuzenimin adresine gönderiyim git bak yada kuzenim sana getirsin incele üründe...
  3. B

Sen onay vermedikçe para bana gelmez o yüzden sorun ol az dedi ürünü inceler öyle alırsın diyor nasıl dolandırabilir ben sahibinden işlem onayı vermeden ?
  4. B

Merhaba arkadaşlar sahibinden de msi zero sistem ilanı gördüm monitör dahil 68000 TL fiyat yazmıştı bende sadece ekran ve kasa yı param güvende olarak ilana açarsa alabileceğimi söyledim. Arkadaş bana daha önceden bu sistem ile bir ürün gönderdiğini ve ürünün içi boşaltıldıktan sonra kendisine...
  5. B

Öneri Bu sisteme hangi işlemci ve ekran kartını almalıyım?

Merhaba arkadaşlar Yeni topladığım sistem ile ilgili işlemci ve ekran kartı konusunda fikir almak isterim. Çok oyun oynamayı seven veya bunun tutkunu biri değilim(şu kadar fps görüntü bu kadar hz) gibi detay takıntılarım yok ama keyfi olarak oynadığım hikayeli oyunlar var. Crysis veya Last of...
  6. B

Rtx 3060 12GB mı yoksa 4060 8gb mi?

Öneriniz için teşekkür ederim
  7. B

Rx6750 de darboğaz Yaşar mıyım? 4070 önerisi geldi 4060 da darboğaz olabileceği söyleniyor 1722617306 15k maksimum
  8. B

Teşekkür ederim sizce msi ve ya Asus bi fark var mıdır ve 8gb 128bit yeterli olur mu
  9. B

Ben şimdi neye darboğazın kralı olur dediğinizi ve hangi model marka ekran kartı önerdiğinizi anlayamadım :)
  10. B

Çok oyun tutkunu veya fps takıntılı değilim. Keyfine hikaye oyunları oynarım bazen (crysis, last of part us, fifa gibi) aynı zamanda Adobe premier ve render işlerim de olabiliyor. Monitör 2k olduğu iiin o görüntü kalitesini hem oyunda hem normal kullanımda görmek isterim
  11. B

Peki eski kullandığım 12GB 192 bit di şimdi 4060 8gb 128 bit modeli var alsam performans veya görüntü kalitesinde bişey kaybeder miyim ve sizce hangi marka olmalı Asus veya msi ? 1722615997 Tavsiyeniz nedir darboğaza sebeb GB düşüklüğü müdür 1722616028 Öneriniz nedir peki pek anlamıyorum...
  12. B

Merhaba arkadaşlar Sistemimi yeniledim sadece ekran kartı eksiğim kaldı. Daha önceki sistemimde zotac 3060 twin edge 12GB 192 bit vardı . Sizce yeni alacağım ekran kartında rtx 4060 a geçmeli miyim? Msi ve Asus arasında kararsız kaldım ikisinin de fiyatları yakın ve 8 GB 128 bit olarak bütçeme...
  13. B

Çözüldü✓ Apu işlemcili bilgisayar vs Performans işlemci önerisi

Sosyal medya işi ile uğraşıyorum Photoshop Adobe premier gibi programlar ile uğraştığım için arada render de yapmam gerekebiliyor . Biraz iş biraz oyun diyebiliriz Ryzen 9 7900x3d yi öneren de çok bu sebeble işlemci konusu benim için Arap saçı oldu :)
  14. B

Sizce 8600G alıp bir kaç ay sonra rtx 3060 veya 4070 gibi ekran kartı ile kullanmak mı yoksa 7800x3d alıp 3060 veya 4070 ile kullanmak mı? Ekran kartı alacak bütçem şimdilik olmadığı için apu işlemciye yöneldim. Günlük kullanımda ciddi fark var mıdır bu iki işlemci arasında
  15. B

Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katılmaktan dolayı mutluyum . Yeni topladığım sistem ile ilgili işlemci konusunda fikir almak isterim. Çok oyun oynamayı seven veya bunun bağımlısı biri değilim(şu kadar fps görüntü bu kadar hz) gibi detay takıntılarım yok ama keyfi olarak oynadığım hikayeli...
Top Bottom