Arama sonuçları: *

1. KadirGultekin

Realtek Driveri Sorunu

Windows Update nasıl kapatıyoruz acaba. Bulamadım da hocam kusura bakma yordum seni de
  2. KadirGultekin

Realtek Driveri Sorunu

Peki önereceğiniz sürücü sürümü varmı ve otomatik güncellemeyi nasıl kapatırım?
  3. KadirGultekin

Realtek Driveri Sorunu

Ayırıcı kablo ile bağlıyorum Asus TUF H3 kulaklığım
  4. KadirGultekin

Realtek Driveri Sorunu

Merhaba, MSI A520M-A PRO anakarta sahibim. Windows 11 Pro işletim sistemi kullanıyorum. Anakartın arka portlarına bağladığımda anakart üreticisinin sitesindeki driveri kurduğumda mikrofonum çalışmıyor. 10.0.22621.2506 Realtek Driverinde ise sorunsuzca kullanabiliyorum. Bu driveri silip...
  5. KadirGultekin

Yardım Asus TUF Gaming VG279Q3A Alınır mı?

Merhabalar, Asus TUF Gaming VG279Q3A monitörünü inceledim ve bu monitörü almayı planlıyorum. Normalde SAMSUNG G5 serisine bakmıştım ama VA Panel olduğu için çok ghosting sorunu alırsın diyenler olduğu için bu monitörü buldum. Pivot tarzı hareketleri yok o yönden kötü ama VESA 100x100 standları...
  6. KadirGultekin

Samsung Odyssey G5 27' Alınır mı?

Bu fiyat bareminde istediğim gibiydi ama sanırım bunun dışında başka bu fiyatlarda monitör yok. 2K yerine 1080P'de Darboğaz yapa yapa devam edecez gibi duruyor :D 1706886448 Güncel Monitörüm'de Ghosting böyle bundan daha kötü çıkar mı :D
  7. KadirGultekin

Maksimum bütçem bu fiyatlarda hocam en fazla 7000 oraya kadar çıkmaya çalışırım.
  8. KadirGultekin

Şu anda 2K 165Hz 1MS bareminde 6499TL'Ye bulabildiğim birkaç model monitörlerden birisi. Ana ekranım olarak kullanacağım şuan kullandığım monitörü ise yan ekranıma alacağım. Bu monitörü kullanan var mı ya da öneriniz var mıdır
  9. KadirGultekin

Yardım Microsoft Flight Simulator 2020 İndirme Hızı Sorunu

Forum iyice ölü duruma düşmüş
  10. KadirGultekin

Yardım Microsoft Flight Simulator 2020 İndirme Hızı Sorunu

Merhabalar, Flight Simulator 2020'yi XBOX üzerinden indirdim launcherinden ilk indirmeyi dün saat 17.20 civarlarında başlattım ve bu saate kadar inmedi xbox sunucuları sayesinde. Internet hızım 100 MBPS ama benim indirme hızım 1 2Mbit bazen canı isterse 80 90Mbit'lere kadar çıkabiliyor...
  11. KadirGultekin

Yardım SSD Alacağım Önerinize İhtiyacım Var.

Merhabalar, Anakartım MSI A520M-A PRO şu an NVMe yuvasında ADATA LEGEND 750 500GB NVMe takılı ama yüklü uygulamalar ve yaptığım iş yüzünden çok hızlı doldu. 1TB NVMe alıp PCIe-X1 V3.0 yuvasına takmayı düşünüyorum. Aklımda 2 tane model var. Birincisi ADATA LEGEND 800 1TB İkincisi SAMSUNG 970...
  12. KadirGultekin

Yardım PCIe X1 Portu için NGFF olmayan dönüştürücü arıyorum yardımlarınızı bekliyorum

Merhabalar, Anakartım MSI A520M-A PRO ve 1 tane NVMe girişi bulunmakta ve o girişte de nvme takılı durumda. Ama depolama bana yetmeyeceği için +1 TB NVMe almak istiyorum. PCIe X1 soketine takmayı düşünüyorum ama bu soket için NGFF olmayan bir dönüştürücü arıyorum 1GB'ye kadar desteği var...
  13. KadirGultekin

Hazır Sistem Hakkında Önemli Soru.

Stokları bitti son stoklardan aldım ben de zaten son anda
  14. KadirGultekin

USB Windows Yazdırma. Acil Lütfen

Merhabalar, eski bir laptopum var UEFI desteği yok RUFUS ayarları böylemiydi acaba? Eskiden yaptığım ayarları unuttum da şimdi format atmam lazım
  15. KadirGultekin

Hocam Tebilon'dan daha iyisini aldım sağolun
  16. KadirGultekin

Merhabalar, Yarın ITopya Söğütözü şubesinden DART1 Sistemi almayı planlıyordum şimdi siteden baktığımda "Ürünün Stoğu Tükendiğinden Hazır Sistem Satışa Kapatılmıştır." yazısı mevcut. Tüm parçalar şubelerde var gözükmektedir. Acaba aynı fiyata internet stoğu olmasada mağazadan alabilir miyiz?
  17. KadirGultekin

RTX 3060Ti'mi RTX 3060 12GB'mi

Sorun olmaz zam yemez ise o zaman Ti'li sistemi toplarım itopyada
  18. KadirGultekin

https://www.itopya.com/asus-geforce-rtx-3060-ti-dual-oc-edition-8gb-gddr6-256-bit-lhr-ekran-karti_u22592 Bu kart var gözüküyor ama Başlıkta GDDR6 diyor sayfanın diğer her yerinde GDDR6X diyor hangisi doğru bilemedim :D
  19. KadirGultekin

Pazartesi Ankara'ya gideceğiz oradan Itopya mağazasından DART1 sistemini alabilir miyim acaba elden direk onuda merak ediyorum parçaları direk montaj yapıp verirlermiyki
  20. KadirGultekin

Hani 1080P monitörüm var ama ileride sıkıntı çıkarır mı bu vRam sıfır hazır sistem alacağım DART1 sistem itopyadan da kararsızım kaç gündür 1685822553 Bir de AMD GPU alsam NVIDIA RTX'i kullanamayacağız o sorun var RTX olan oyunları biraz deneyimleyeceğim vRam sorun yaratmaz ise Ti'yi almak...
Top Bottom