Arama sonuçları: *

1. M

İşlemci ısınma problemi

Sağolun bende yeni diye daha düşük olmasını bekledim normalse sorun yok
  2. M

İşlemci ısınma problemi

Merhabalar benim sistemim boştayken 55-60 derece arası oluyor ve oyundayken(mafia 1 remake, csgo ve stray) 68-75 derece arası gidip geliyor normal mi bu ısılar sistemi daha 1 haftadır aldım. Sistemim amd ryzen 5 5500 stok fanlı, amd rx6600, 16gb ram. İşlemcide herhangi bir ayarı değiştirmedim...
  3. M

Çözüldü✓ rx 6600 için monitör tavsiyesi

Eyvallah bilgileriniz için ben AOC 24G2U'yu almaya karar verdim.
  4. M

Çözüldü✓ rx 6600 için monitör tavsiyesi

Merhabalar ben de rx 6600 8gb model ekran kartlı bir sistem var ve bu sistem için monitör almayı düşünüyorum ama bir türlü karar veremedim . Aklımdan şu 3 monitörden birini almak geçiyor...
  5. M

rx 570 4 gb ekran kartına psu önerisi

siparişi iptal edemiycem bütcemde bi sorun oldu şunda sadece ona param yetiyo teşekkürler yinede.
  6. M

yapma be almış bulundum artık neyse ayrıca bilgi için teşekkürler
  7. M

kalitesiz derken 80+ sertifikasınımı kast ediyosun yoksa başka bi sorunumu var. şeyden soruyorum sharkoonu almış bulundum bu konuya cevap beklerken.
  8. M

Sapphire rx 570 4 gb ekran kartım var ve sürekli oyun sırasında kapanıyor çok uğraştım ama düzeltemedim en sonunda psunun (şuanki psu 400w) yetmediğini düşündüm o yüzden yeni alıcam ve tavsiye bekliyorum bu ikisi arasında kaldım hangisini almalıyım...
Top Bottom