Arama sonuçları: *

1. K

Ps5 Valorant epin yükleme yerini bulamıyorum / Hızlı cvp verirseniz sevinirim :D

Ps5 de epin girme yeri yok biliyosunuz epin çok daha ucuza geliyor. /. Ve şunu sorcam ben ps5 hesabıma ilerde pcden giriş yapamaz mıyım?
  2. K

TM27QHD165IPS alınır mı? 6300 TL'ye buldum / Hızlı cvp verirseniz sevinirim

İstersen arkımda aynısı var daha jelatinleride üstündeymiş 6000e satıyo (2.el)
  3. K

TM27QHD165IPS alınır mı? 6300 TL'ye buldum / Hızlı cvp verirseniz sevinirim

Sa öncelikle odama ps5 için monitör bakıyorum sahibinden de sıfır bi monitör buldum adamın yanına gidip alcam sizce almalı mıyım ürün linki:https://shbd.io/s/koC37OBv Eğer sizin bana önerebilceğiniz ps5 için monitör varsa 144hz üstü ve 2k üstü bütçem en fazla 8k
  4. K

Ps5 için monitör önerisi / Hızlı cvp verirseniz çok sevinirim.

Ya ben enaz 27 inç istiyorum bide çözünürlüğün yğksek olmasını çünkü ps5 grafikte çok iyi fos sıkıntım yok
  5. K

Maalesef diğer modellerde çok bğtçemş açıyo 4k 144hz ker 25kdan başlıyo
  6. K

Öncelikle sa Ps5im var odama hem valorant hemde hikaye oyunları oynamak için monitör istiyorum aklımda aslında bi tane model var DRAGOS EDGELESS GP-C28UHD |4k 60hz|||||2k 144hz| olabiliyo sizce bunu almalımıyım bütçem en fazla 10k
  7. K

Champions 2024 Phantom alınır mı? sizce? / Hızlı cvp verirseniz sevinirim.

Sa öncelikle yarın 3500 vp alcam valoya yeni başladım.Ve phantom silahına güzel bi animasyonlu falan böyle baya iyi bi skin varsa alıyım dedim mağzada champions 2024 var orda phantom var sizce champions dahi phantomu almalımıyım.Bide bu gece pazarları oluyırumuş sizce onun gelmesini...
  8. K

Valorant Temel Eğitim/ Hızlı cvp verirseniz sevinirim

Kral derecesiz girdietiyo orda dediğini yaptım ama olmadı 1723121720 Neresi orası?
  9. K

Spıke kuruyım ondan sonra ultimi
  10. K

Peki şimdi buna çözüm yokmu 1723061630 Yeni çıktı
  11. K

Valoranta başlayalı 5 gün oldu ps5 den oynuyorum ama bu temel eğitimde 2. Çatışmada tüm görevleri yaptım ama diuoki 2 kere ultini kullan diyo ve oyuna iyce hakşm oldum tüm narekyerlerle giriyorum ultimi kullanıyorum ama hala 0 yazoyo naoıcam ltd yardım edin 5gündür geçemiyorım sinirden kafayı...
  12. K

Valorant Temel Eğitim 2. Çatışma geçilmiyo / HIZLI CVP VERİRSENİZ SEVİNİRİM

Valoranta başlayalı 5 gün oldu ps5 den oynuyorum ama bu temel eğitimde 2. Çatışmada tüm görevleri yaptım ama diuoki 2 kere ultini kullan diyo ve oyuna iyce hakşm oldum tüm narekyerlerle giriyorum ultimi kullanıyorum ama hala 0 yazoyo naoıcam ltd yardım edin 5gündür geçemiyorım sinirden kafayı...
  13. K

FC 25 mi de standart mı daha iyi ultimate mi ?

PS plus Deluxe a üyeliğim FIFA yok
  14. K

Kral k.b önceden sadece ps3üm vardı onda sadece pes oynuyodum şimdi ps5 aldım pes çöp olduğu için FIFA almak istiyorum yani fut falan ne demek daha onu bile bilmiyorum benim istediğim kariyer modu analig falan oynamak istiyorum
  15. K

Arasında 1k para fark var sizce standart alıyımmı? Bide Fc25 ön sipariş vermeyelmiyim yoksa çıkmasınımı beklemeliyim çıktığında hemen indirime girermi?
  16. K

Ps ucuza oyun indirme sizce güvenilir mi? / cevaplarsanız sevinirim.

https://nsgamingstore.com.tr/?fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAAabpsI-ae_cDyq55BIAfG4209uN-sBbGCLp71gtICmGDbShsb_GcqPi7Xp0_aem_rPMleSgIyUKJujNeUwEzGg
  17. K

Ps ucuza oyun indirme sizce güvenilir mi? / cevaplarsanız sevinirim.

Bundan önce yine sormuştum ama bu farklı insta hesabı:nsgamingstore ps5 oyunlarını çok ucuza satıyo ,bana bi kod veriyomul yada QR kodben ordan oyunu yğkleyebiliyomulum size gğvenilirmi?
Top Bottom