Arama sonuçları: *

1. R

BİLGİSAYAR BİRKAC AY İDARE EDER Mİ

Ya suanlik birkac ay idare etmesi icin alicam darboğaz vs olmaz dimi islemciyle falan
  2. R

BİLGİSAYAR BİRKAC AY İDARE EDER Mİ

Merhabalar bugun kendi bilgisayarima ekran karti siparis edecegim beni askere gidene kadar idare etmesi icin fakat emin olamadim sizce mantikli olur mu suanki ekran karti gt 730 2gb fakat istedigim hicbir performansi vermiyor birkac ay idare etmesi icin degismeyi dusunuyorum İ5-10400F Radeon RX...
  3. R

Yardım 650W PSU yeterli mi?

internette bunları öğrenmen için gerekli sitelere bakabilirsin ekipmanlarını girdiğnde sana gösterir yeterlı olup olmadığını
  4. R

Oyunlara girerken pc kendini resetliyor

bilgisayarı her seyiyle homple söktüm güzelce temizledim geri çalıştırdım ekran kartı stress testi yaptığımda 2. saniyede kapanıyordu susanlık bir problem yok sorun cıkarsa yine yardım isteyeceğim
  5. R

Ekran kartım arızalı mı?

Hocam hangi ayardaki tikleri fan ayari tikini acip denedik fakat ise yaramadı 1723443637 Hocam amd nin kendi stress testinide denedim fakat baslatiyorum 1 2 saniye icerisinde yeniden baslatiyor pc yi
  6. R

Ekran kartım arızalı mı?

merhabalar 2 ay önce rx 550 ekran kartı aldım hiçbir sorun yoktu gayet güzel performans alıyordum fakat bugun oyundayken birden restart atmaya başladı her actıgımda oyunları restart atıyordu bıos guncellem driver güncelleme termal macun yenileme her şeyi denedim fakat olmuyor en son OCCT den...
  7. R

Test etmeye basliyorum 4 5 saniyede gidiyor son gordugum sicaklik 43 1723313219 Eski ekran kartimi takıp psu testi yapacagim eğer bu ekran kartında da kapanirsa sanirsam psu nun ömru bitmis 1723314346 Eski ekran kartin sanirsam bozulmus deneyemedim hala bir çözüm yol malesef
  8. R

İntel İ5 10400F RX 550 4 GB H410M S2H HP DDR4 3200MHZ RAM VE FOEM 400 WATT LIK PSU VAR SİSTEM BU 1723312682 OCCT den test ediyordum ekran kartina test etmeye basladigimda 10 saniye icinde yeniden baslatti cozumu ne olabilir degismem mi lazim ekran kartimida daha 1 ay once almistim
  9. R

Pc yi komple temizledim hepsini tekrar taktim fakat hala aynı sorun nasıl cozecegim ben bunu
  10. R

VALORANT HESABIMA GİRİS YAPAMIYORUM

Yazdim cevap bekliyorum umarim yardimci olurlar hesap doluydu biraz o kadar para ve hesap boşa gitsin istemem
  11. R

VALORANT HESABIMA GİRİS YAPAMIYORUM

Merhabalar valorant hesabim istemcide surekli acik oyuna girebiliyorum fakat gecen gun oyunun ortasinda elektrigim gitti ve 1 gunluk ban yemem gerekiyordu arkadasima ban suresini baslatmasi icin hesabimi attim fakat giremedi daha sonra sifreyi site ustunden degistim ama sonrasinda bende hic...
  12. R

Isı degerleri normal gozukuyor baktigim zaman bosta islemci 35 ekran karti 36 derece gözüküyor
  13. R

Daha once hic basima gelmemişti fakat bugun valorant oynarken bir anda bilgisayar kendini resetledi ve her valoranta girmeye calistigimda veya baska bir oyun acmaya calistigimda kendini restliyor ne yapmam lazim
  14. R

Çözüldü✓ 2000 TL BANDINDA MOUSE ÖNERİSİ

Merhaba suan aktif olarak razer deathadder essential v2 kullanıyorum fakat artık optik kısmında sorun yasıyorum oyunlarda takılmalara vs yol açıyor 2000 TL bandında onerebileceğiniz mouselar nelerdir genellikle fps oyunları oynuyorum mouse alma sebebimde daha iyi bir oyun deneyimi sağlaması.
Top Bottom