Arama sonuçları: *

1. B

Yardım Jabra elite 3 vs Galaxy Buds FE

buds fe kullansan anlarsın.jabrayı köpeği yapıyor o derece 1727812017 saat samsung ise buds fe iyi bir tercih olacaktır ayrıca otobüste kullanacaksan buds fe nin anc si çok iyi çalışıyor otobüsteki klima,motor sesleri vs hiçbirini duymuyorsun harika bişey
  2. B

Yardım Jabra elite 3 vs Galaxy Buds FE

Tabikide buds fe birde samsung kullanıyorsan çok iyi samsung kullanmıyorsan bile jabra elite 3 ten çok daha iyidir ANC si çok iyi çalışıyor
  3. B

Filtre kahve önerisi güvenilir yerden

Filtre kahve arıyorum french press de yapıyorum ona göre beğendiğiniz kahveler varsa önerebilirseniz sevinirim güvenilir yerlerden yaparsanız güzel olur
  4. B

Filtre Kahve önerisi

banada lazım tavsiye 1727607613 yokmu cevap?
  5. B

Masa lambası önerisi

Ders çalışmak için masa lambası lazım varsa memnun kaldığınız masla lambaları öneri yapabilirseniz sevinirim bütçe 800TL aklımda bu var:https://www.hepsiburada.com/mighty-sge-teknoloji-3-renk-cok-fonksiyonlu-masa-lambasi-masa-saati-kalemlik-termometre-p-HBCV00004SJDR6?magaza=Trendburda1
  6. B

Spectre divide oynayanlar bi bakabilirmi

Oyunu açtığımda oyna ya tıklıyorum ancak hata veriyor çevrimiçi hizmet hatası diye bunun çözümü nedir ne yapmam lazım birinden davet mi almalıyım? bilenler yardımcı olursa güzel olur
  7. B

Öneri Spectre Divide Çevrimiçi Hizmet Hatası ?

beyler bulabildinizmi?
  8. B

30K telefon önerisi lazım

tamamdır hocam teşekkürler
  9. B

hocam 3900mAh bataryası var sizce gün içinde video için yeterli olurmu? günde 5 saat kadar bakacağım
  10. B

aklımda s23 var az sonra alacağım varmı daha iyisi bu bütcede? yoksa alacağım şimdi kamera çekimi ve edit gibi şeylerde kullanacağım
  11. B

Film önerir misiniz?

Forgotten
  12. B

2K/4K TN Monitor tavsiyesi 144hz+

istemen için bütce belirtmen lazım istiyorum da istiyorum aynen
  13. B

4 bin liraya monitör önerisi

aman diyeyim sakın bulaşmayın
  14. B

Motoruma isim önerisi

Fern koy
  15. B

12.Sınıf Arkadaşım 8.Sınıf Kızla Sevgili Olmak İstiyor

Öyle arkadaşın Ta.... neyse knk boşver arkadaşın olmasın o kişi eğer ayırmak istiyorsan git arkadaşının ailesiyle konuş baktın olmuyo sittir et ne yaparsa yapsın ama bence o çocuktan arkadaş falan olmaz pdf dosyası
  16. B

Çözüldü✓ 7900 XTX ile 7800x3D 2K'da %24.6 darboğaz diyor.

O işlemci ile yapması imkansız gibi bişey
  17. B

Hikayeli oyunlar için 600 tl mouse önerisi

https://shop.connectgame.com.tr/products/xtrfy-m4-rgb-ultra-light-oyuncu-mouse-miami-blue Eğer az daha çıkarım dersen https://shop.connectgame.com.tr/products/endgame-gear-xm1r-oyuncu-mouse-beyaz
  18. B

Cs2 En iyi 100TL lik AK skini

19. B

hiç yok zaten oyunlara para yatırmıyorum vodofone kullandığım için 100tl bynogame bakiyesi gelmişti bende boşa gitmesin diye ak alayım dedim
  20. B

hocam ordaki craftı gördüm de o sticker bynogame de yok bakiyem bynogame de
Top Bottom