Arama sonuçları: *

1. nffxdg

NIKE BLAZER MID 77 VINTAGE

arkadaşlar bu ayakkabı ne zaman indirime girer bilen var mıdır tahmini iyi olan.
  2. nffxdg

Kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

Merhaba ilk defa wireless kulaklık alacağım kulak içi öneri yapabilir misiniz fp olcak şekilde bütçe 300-500
  3. nffxdg

Mouse önerisi yardımcı olursanız sevinirim.

rampage yerine başka bir marka öneremez misiniz bilmiyorum yeterince iyi mi dış görünüşü pek hoşuma gitmedi.
  4. nffxdg

siz ne önerirsiniz ekstra olarak ? 1627925938 kablolu ile kablosuz arasında tepkime farkı olsun başka bir fark var mı ?
  5. nffxdg

şuanda bakıyorum max 450 ye çıkabilirim
  6. nffxdg

Xiaomi Telefonların Yazılımı Denildiği Kadar Kötü mü?

kullanım şekli derken bu telefon düşürme falanda işin içine girer mi? veya başka neler var
  7. nffxdg

Merhaba 6 yıldır logitech g300s kullanıyordum küçük hafif bir mouse son zamanlarda mouse bağlantı kopması oluyordu artık bilgisyar görmediği için razer deathadder essential almaya karar verdim ve bir hata yaptım çok büyük ve çok ağır olması beni sinir etti ve şuanda bir mouse kullanmıyorum...
  8. nffxdg

Xiaomi Telefonların Yazılımı Denildiği Kadar Kötü mü?

kötü, mi 9 kullanıyorum. 1627923163 zaten bir yılda çoğu kişinin problem yaşayacağını zannetmiyorum redmi not 6 pro kullandım 2.5 3 yıl kullanılamaz halde şuanda mi 9 kullanıyorum 2. yılım yine küçük aksaklıklar var , donma problemide oluyor ayrıca google asistan tuşu sürekli kendi kendine...
  9. nffxdg

F1 George Russel Hamilton

Arkadaşlar merhaba F1 sporunu yeni takip etmeye başladım aklıma takılan bir şey var 2020 de hamilton'un corona testi pozitif çıkınca onun yerine williamstan george russeli nasıl getirdiler yani bir yarışlık diğer takımdan hem o takımda boşluk olmuş olmadı mı ?
  10. nffxdg

Apex Legends FPS Drop Sorunu

Uyandırıyorum ama bende de aynı sorun var sorunu cözebildiniz mi ? 8x2 ram kullaniyorum ama bende de ayni sistem var ve bende de ayni sorun ;/
  11. nffxdg

APEX LEGENDS YÜKSEK FPS AMA SMOOTH DEĞİL TAKILMA VAR

Merhaba apex legends oynuyorum yaklaşık 120 140 fpslerde geziyor yer yer 80e 70lere dusuyor lakin hic 60 altına dusmemesine ragmen takılma gibi şeyler yani nasıl anlatabilirim bilmiyorum drop değil ama smooth da değil oyun
  12. nffxdg

Çözüldü✓ hdd aniden %100 kullanmaya başlıyor neden ?

windows ssd de mi ?
  13. nffxdg

APEX LEGENDS 160 FPS AMA SMOOTH DEĞİL

Apex legends oynarken 160-120 fps aralarına gidiyor ama hiç smooth değil yani 40 fps gibi oluyor anlık 2 3 saniye yardımcı olursanız sevinirim.
  14. nffxdg

APEX LEGENDS 150 FPSLERDEN 30 A DÜŞÜYOR

Ondan değilmiş 😵
  15. nffxdg

1 gün sonra yine dönerim eğer ondan değilse haberdar ederim :)
  16. nffxdg

Bilgisayarım yaklaşık 32 saattir açık bazı kurulumlar yapıyordum sanırım haklısınız birde işlemcimin %90 ını kullanıyordu. :censored:
  17. nffxdg

Arkadaşlar merhaba apex legends indirdim oynarken 150-100 arası fps lerden bir anda 40 30 lara düşüyor ve oynanamaz hale geliyor problem ne anlayamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  18. nffxdg

Oyundayken DPI Değeri Kendi Kendine Değişiyor

Arkadaşlar oyundayken "otomatik oyun algılama modunda" dan "dahili belleğe" moduna geçiyor ve dpi fırlıyor kendi kendine niye değiştiriyor 5 yıldır kullanıyorum sıkıntı yoktu şuan oldu bayağı bir süre dayandı ama bunun bir çözümü varsa yeni bir fareye geçmeme gerek kalmaz yardımcı olursanız...
  19. nffxdg

Öneri Red Dead Redemption 2 Oynanır mı ?

Tam size göre bir oyun
Top Bottom