Arama sonuçları: *

1. T

Çift monitör için nasıl bir tutucu alınmalı?

Kesinlikle iki ayrı kol almanı tercih ederim. Bende çiftli olan var iş görüyor ama birçok senaryoda keşke iki tane tekli alsaydım diyorum. Bir adet çiftli mantıklı duruyor kullanmadan önce ama gerçekte öyle değil maalesef. 1726012270 Yazdıktan sonra farkettim diğer konuda konuşmuştuk zaten :)
  2. T

Çift kollu monitör kolu / iki adet tekli monitör kolu ? Lütfen yardım

32 yanına küçük kalıyor bence. Yani idare ediyor aslında ama imkan varsa kesinlikle yanına 27 almanı tavsiye ederim. Biraz geç yazdım ama kusura bakma bildirim gelmiyor da. Yardımcı olabildiysem sevindim.
  3. T

Altlı üstlü zor olur gibime geliyor hatta fikir vermesi açısından denedim. Alttaki 32" diğeri 24"
  4. T

Kesinlikle 2 adet tekli almanı tavsiye ederim. Bende bir 32" birde 24" var, kullanıcıya uzak durduğunda sorun yok ama bazı durumlarda yaklaştırayım dediğinde ikisi beraber kesinlikle olmuyor. Ve çok sık eksikliğini farkediyorum yani sırf o yüzden birtane daha tekli alacağım. Bide sendeki 32 ye...
  5. T

11400f ram kanal desteği

Corsair 8+8 3000mhz ram var şuan da aynı değerlerde 16gb yok sanırım 3200 var bu sorun olabilir sanırım
  6. T

11400f ram kanal desteği

Merhaba arkadaşlar. Eskiden işlemcilerde kanal desteği muhabbeti vardı. Şimdi öyle bir durum kalmadı sanıyorum ama sormak istedim. 11400f işlemcim var ve 4 ram slotu olan bir anakart alsam destek konusunda herhangi bir sorun teşkil eder mi? Birde ramleri aynı marka aynı mhz ama 8+8+16+16 yapsam...
  7. T

İ5 11400F soğutucu tavsiyesi

Doğrudur kanka her oyunda değil de Battlefield 2042 de öyle vala cayır varır yanıyor. Cyberpunk oynuyorum mesela 1080p ultra da 60-70 takılıyor 1675848260 Birde kuzenimden de aynı işlemci var ve ekran kartımız falan aynıydı ve bende ekstradan sistem fan takılı onu fullüyorum kuzenime göre 6-7...
  8. T

İ5 11400F soğutucu tavsiyesi

Bende ne alacağıma karar veremedim. Stok fan ile bazı oyunlarda 94-90 derecede çalışıyor
  9. T

Çözüldü✓ 2.el harddisk aldım. Pc hiç açılmıyor

Hdd bozulmuş olsa bile sistemin açılması gerekmiyor mu? Bios ekranı bile gelmiyor ama fanlar falan çalışıyor. Hdd nin sadece güç kablosu takılıyken de sıkıntı yok ama sata yı takınca gene öyle kalıyor. Sata kablosunu değiştirdim gene aynı. Bios sıfırladım pilini söküp bekleyip tekrar taktım gene...
  10. T

Çözüldü✓ Pc ile uyumlu Gamepad (Xbox tarzı)

MSİ GG FORCE GC20 V2 var aradığınız kriterde. Yorum göremedim pek ama nasıldır bilemiyorum kullanan varsa bilgilendirirse iyi olur.
  11. T

Anakartlar arası fark nedir?

Anakartlar arasındaki fark nedir mesela m2, ddr4, ram slotu desteği falan dışında ne fark var mesela 11400f için h510m ve b560 arasındaki fark ney? Mesela oc yapmayacak birine a320 ile b450 ne fark eder?
  12. T

Knight Online PVP için 2.el BİLGİSAYAR TOPLAMAK DETAYLAR İÇERİDE

Benim de merak ettiğim konu ama bilgilendiren olmamış
  13. T

Forza Horizon 4 düşük yayın bant genişliği hatası alıyorum

msi a320m pro-e sapphire rx580 pulse 8gb 2x8gb = 16gb ram Ryzen 5 2600 işlemci Benim sistem de bu ama herhangi bir sorunla karşılaşmıyorum. İşlemcilerimiz aynı. 8gb ram varken de sıkıntı yaşamadım bu şekilde. Büyük ihtimalle ekran kartı driverı ile alakalı. Aynı sorun kuzenimde var ve çözüm...
  14. T

RX 5500xt evo vs Sapphire RX 5500 Xt tek fanlı

Kuzenimde Asus Dual 5500xt evo var ve kartta ısınma yok. Ve karttan çok memnun tavsiye ederim.
  15. T

KULLANDIĞINIZ MARKALARI ELEŞTİRME ETKİNLİĞİ

XFX RX590. Kuzenim aldı sıcaklıktan kapanıyor. Kapanmaması için kendimiz ayar yapmamız gerekiyor ve kapanmayacağı ayarlarda da çok ses çıkartıyor. Fanlar %85 e falan çekildiğinde anca kapanmıyor. Ki kasası mesh ve 6 fanlı. O yüzden bu markaya karşı çok negatif oldum. Bu kadar berbat soğutma...
  16. T

Çözüldü✓ Ryzen 5 3600 İşlemci 90 Derece ve FPS Drop Sorunu Yaşıyorum

Sistemin güzel yazık etme güzel bir soğutucu al bence. Çünkü ne kadar fan kontrolü de yapsan o kadar iyi soğutamaz.
  17. T

Ryzen 5 2600x ile rx 560 ekran kartı kullansam bi sıkıntı çıkar mı?

İşlemci, ekran kartına göre güçlü biraz. Düz 2600 ya da 1600 falan alabilirsin bence :)
  18. T

PUBG steam bi anda donuyor

Bende de birkaç defa oldu bu ara. Eskiden olmazdı. Son güncellemelerle alakalı bir durum da olabilir. Diğer oyunlarda bu tarz bir sorunla karşılaşmadım.
  19. T

Rm165 mi Vg24vq mu??

Özellikler karşılaştırıldığında Asus daha güzel duruyor. Kendimde Rm144 var ve memnunum ama kişisel görüş olarak Asus hoşuma gitti.
  20. T

Telefona sd kart takicam

Forumlarda takılmaya çok alışık biri değilim de ilk defa bir forumda üyelik aldım, onda da pek girmeye fırsatım olmadı :D bugün bir gireyim dedim :D
Top Bottom