Arama sonuçları: *

1. B

İYİ SİSTEM CS GO DÜŞÜK FPS SORUNU

Zaten artık kullanmayacağım. Fakat Acer'ın sitesinde sürücülerin bazılarını ne olduğunu bilmiyorum. Örneğin IO sürücüsünün vs. ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. O yüzden yanlış bir şey yaparsam diye güncellemek istemiyorum bazen. Sadece ne olduğunu bildiğim şeyleri güncelliyorum.
  2. B

Sorunu çözdüm. Intel kullanmıyordum NVIDIA kullanıyordum. Eksik birkaç Intel sürücüsünü güncelleyince sorun çözüldü. 200-300 fps arası geziyorum. Evet, birkaç eksik sürücü varmış manuel güncelleyince düzeldi. Teşekkürler. İlginiz için teşekkürler.
  3. B

Evet BIOS güncel. Game Ready sürücüsünü de GeForce'tan kurdum zaten. Driver Booster ile diğer sürücüleri güncelledim.
  4. B

Bütün driverları Driver Booster'dan güncelledim. Game Ready sürücüsü de güncel. Driverlar için bir tavsiyeniz var mı? Driver Booster yanlış kurmuş olabilir mi?
  5. B

Öncelikle merhabalar. Acer Nitro 5 AN515-57 laptop kullanıcısıyım. Sistemimde i5 11400H işlemci, RTX 3060, 1x16 GB RAM var. Turbo Boost açık olmasına rağmen CS:GO'da maximum 140 FPS alıyorum. Bazen FPS 60-70 seviyelerine kadar düşüyor. Sistemime göre düşük FPS olduğunu düşünüyorum. Bilgisi olan...
Top Bottom