Arama sonuçları: *

1. Chry

r5 1600 stok fan yeterli mi?

Yeterli gelir.
  2. Chry

Hayırlı Olsuna Geldik Technopat Sosyal'den

Sosyal'den selamlar. :)
  3. Chry

B450M S2H İçin RGB fan

Soğutması iyi ve rgb fanlar günümüz piyasasında çok tuzlu. Bunun yerine soğutması güzel bir fan alıp https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/phanteks-halos-rgb-led-isikli-fan-cercevesi-140mm-siyah-P304513478 bu ürünü etrafına takarak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Karar sizin :)
  4. Chry

Reyzen 5 3600 voltaj ayarı

MSI BIOS'tan pek anlamadım. XMP ayarı açık mı?
  5. Chry

Bilgisayar montaj hizmeti

Haklısın biraz karışık olacak. İlgili bir arkadaş varsa yardımcı olsun. İstanbul'da yaşasaydım elimden geleni yapardım.
  6. Chry

SpeedFan ayarları

Rica ederim. Yarın musait olduğum zaman sizinle ilgileneceğim.
  7. Chry

Arkadaşlar Yardımınızı bekliyorum

Bilgisayarın özelliklerine bakarak parçaların modelini belirle daha sonra modelleri tarayıcıya yazarak driverlarını bulabilirsin.
  8. Chry

Rampage Spectra alınır mı?

Rampage ürünlerinin kalitesini sevmiyorum ve önermiyorum.
  9. Chry

650 TL Bütçeye Monitör Önerisi?

ViewSonic VA2407H 23.6" 5ms Full HD LED Monitör
  10. Chry

Bilgisayar montaj hizmeti

Emin ol istersen kablo düzenini kendin de yapabilirsin. Bu konuda Recep Baltaş'ın kablolama yapmasını beğeniyorum. Ondan bakabilirsin.
  11. Chry

SpeedFan ayarları

O kasada anakarta bağlantılı olması lazım. Size zahmet kontrol eder misiniz?
  12. Chry

RGB fan için kontrolcü lazım mı

Anakartta fana uygun giriş varsa kontrol edebilirsiniz.
  13. Chry

İncehesap güvenilir mi?

Firmalara bağlı. Ayrıca şuan piyasadaki çoğu firma geç gönderiyor :))
  14. Chry

Bilgisayarım harici ekran kartını kullanmıyo

Driverlarınız güncel mi?
  15. Chry

İncehesap güvenilir mi?

İnternet üzerinde güvenli olan siteleri her yerde yazıyoruz zaten. İncehesap da bunlardan biridir. Yukarıdaki arkadaş kargolar geç geliyor yazmış :D Yani dostum virüs var ya hani. Her yerde geç geliyor.
  16. Chry

power tuşuna basıyorum pc açılmıyor

Kısa devre olabilir mi?
  17. Chry

SpeedFan ayarları

Anakartta mutalaka CHA_FAN girişi vardır. Fanlarınız molex bağlantısına sahip fanlar olduğu için direk güç kaynağına bağlanmışlar.
  18. Chry

ips monitor va monitordan daha iyi netlik gösteriyor diyiyorsa buyrun gelsin

Bahsettiğiniz netlik değil, renk yoğunluğudur.
  19. Chry

Galax 1660 super 1.click oc oc performansı

O.C'ye fazla gerek duymazsın bu kartta. İlla yapacağım diyosan MSI Afterburner üzerinden yapabilirsin.
  20. Chry

SpeedFan ayarları

Daha anlaşılır konuşmak gerekirse, anakarta bağlı bir fan olması gerektiğini söylüyorum. PSU yani güç kaynağına bağlı, Molex'den güç alan bir fanı programlar ile kontrol edemezsiniz.
Top Bottom