Arama sonuçları: *

1. 2Pac

imzalı PDF dosyasında düzenleme nasıl yapılır?

Arkadaşlar merhabalar, Birkaç tane PDF dosyası üzerinde düzenleme yapmam gerekiyor ancak dosyala imzalı olduğundan düzenleme yapamıyorum. Bu dosyaların imzasız bir kopyasını oluşturup onu düzenlemem mümkün müdür? Veya başka bir yöntem mevcut mudur? (imzalı PDF düzenlenemez hatası ektedir.)
  2. 2Pac

Windows Update sürekli aynı güncellemeyi yapıyor

normal knk 16mbps
  3. 2Pac

Windows Update sürekli aynı güncellemeyi yapıyor

Arkadaşlar neredeyse 3-4 haftadır güncellemeleri kontrol ettiğimde her seferinde aynı 2 güncelleştirmeyi tekrar tekrar yüklediğini görüyorum Güncelleştirme geçmişine baktığımda ise güncelleştirmelerin her ikisininde başarılı olduğunu görüyorum yani ortada bir sorun da yok. Neden böyle oluyor ve...
  4. 2Pac

Asus ROG laptop fan hızı ayarlama??

Arkadaslar manuel olarak fan speed ayarlayabiliyor muyuz? Üzerinde fan tuşu var ama o güç modunu değiştiriyor, fan rpm'ini değiştirmiyor. Armoury Crate uygulamasında da ayar göremedim. Yardimci olursaniz sevinirim.
  5. 2Pac

PUBG mobile hesabımı nasıl silerim?

Öncelikle merhabalar, Google Play Games hesabımı halihazırda Facebook ile bağlı olan Pubg hesabıma bağlamak istediğimde "Bu e postaya kayıtlı bir hesap zaten var" gibisinden bir hata aldım. Ama ben daha öncesinde Google Play Games ile hesap açtığımı hatırlamadığım için "acaba böyle bir hesap var...
  6. 2Pac

Steam ilk açıldığında tam ekran olmuyor

Nasıl çözecez hocam ya, çok can sıkıcı durum 1677703183 Hocam haklılık payın yok değil ama benim ekranın köşesinde ışık sızması olduğundan çok can sıkıcı bir görüntü oluyor.
  7. 2Pac

Steam ilk açıldığında tam ekran olmuyor

Steam ilk açıldığında kenarlarda çok ufak boşluk kalıyor, tam ekran olmuyor. Steam penceresini köşesinden tutup sürüklediğim zaman tam ekran yapabiliyorum yani sağ üst köşeden tam ekran simgesine bastığımda da olmuyor. Ekteki resimde görüldüğü gibi kenarlarda boşluk var. Çözümü var mıdır?
  8. 2Pac

sizce linkteki SSD nasıl?

Evdeki kullanılmayan laptopu upgrade edeceğim. Linkteki SSD sizce nasıl? ÜRÜN: https://www.trendyol.com/fury/e-sport-256-gb-550mb-500mb-s-sata3-2-5-gaming-ssd-p-377653272?boutiqueId=618568&merchantId=695637
  9. 2Pac

Steam koleksiyon kartlarındaki fiyat dalgalanması

Hmm eyw usta, normalde yasaktı değil mi aktarım yapmak?
  10. 2Pac

Steam koleksiyon kartlarındaki fiyat dalgalanması

Arkadaşlar merhabalar, Steam'den koleksiyon kartı ve oyun eşyası satarak Steam cüzdan bakiyesi kasıyorum. Şöyle bir durum var, mesela Dota 2'nin bir eşyası 11 kuruş ama aynı hafta (veya ay) içinde 2500-3000 küsür liralara bile satılmış. Buradaki olay nedir? Elinde çok fazla eşya olan biri cazip...
  11. 2Pac

Windows Subsystem for Android ile PUBG Mobile oynanır mı?

Arkadaşlar merhaba, Game Loop'tan bıktım usandım artık. Başlıktaki olayı araştırıyorum. YouTube'da 1 senelik videolar var ama pek iç açıcı değil :( Yakın zamanda veya şuan deneyen, bu sistemle PUBG Mobile oynayan var mı?
  12. 2Pac

Geçici internet dosyaları silinmiyor

Merhabalar, iyi forumlar. Ekteki resimde görüldüğü üzere geçici internet dosyaları silinmiyor. Disk temizleme bölümünden de siliyorum ancak yine silinmiyor. Çözümü nedir?
  13. 2Pac

Yardım Social Empires (Facebook oyunları)

Facebook üzerinden mi, nereden acaba?
  14. 2Pac

HD+ nasıl kapatırım?

Arkadaşlar merhaba, telefonda HD+ diye bir şey çıktı, voLTE ile alakalıymış herhalde. Bunu nasıl kapatabilirim bana yardımcı olun. (model: s20fe)
  15. 2Pac

win 11 desktop'taki yazıların siyah gölgeli olma sorunu

Arkadaşlar merhaba, ekteki dosyada görüldüğü üzere yazıların çevresinde siyah bir gölge (veya katman) var. PC'yi açtığımda olmuyor sonra ne oluyorsa tekrar başlıyor ve PC kapanana kadar da gitmiyor. Bu sorunu nasıl çözerim bilgisi ola var mı? 1652976095 Aslında win 11 ile alakalı değil sanırım...
  16. 2Pac

Windows 11 güncellemesi gelmiyor, ne yapmalıyım?

tamamdır tesekkurler
  17. 2Pac

Windows 11 güncellemesi gelmiyor, ne yapmalıyım?

Merhabalar, Windows update kısmında cihazınız win 11'i destekliyor yazıyor ancak güncelleme gelmiyor uzun süredir bekliyorum ne yapmam gerekiyor? cihaz: Asus rog strix g513ih
  18. 2Pac

Battle Field 1 ara sahnelerde (sinematik) kasma sorununu nasıl çözebilirim?

Merhabalar, normal oyundayken ultra ayarlarda sıfır kasma oynarken sinematik sahneler girince bir anda takılmalar başlıyor, sinematik sahne bitince tekrar yüksek FPS devam ediyorum. Araştırdım ama bir çözüme ulaşamadım. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
  19. 2Pac

Win 10 grafik ayarları ne işe yarıyor? (açmalı mıyım?)

Merhabalar, ekteki görselde görünen iki ayar ne işe yarıyor? Daha iyi bir performans almak için açmalı mıyım?
  20. 2Pac

Play Store'dan indirdiğim uygulamalar nereye gidiyor?

Merhabalar, Play Store'dan uygulama indiriyorum veya APK olarak google'dan indirdiklerimde dahil ayarlar>uygulamalar kısmında gözükmesine rağmen ne ana ekrana ne de uygulamalar ekranında gözükmüyor. Bu sorunu nasıl çözerim? Cihaz: Samsung Galaxy J7 prime (SM-G610F) Android sürümü: 8.1.0
Top Bottom