Arama sonuçları: *

1. S

Yardım İtopya kulaklık değişimi süreci nasıl

İtopyada arızalı kulaklık değiştiren kişiler gün içerisinde değişim olma ihtimali var mı
  2. S

Yardım G535 dip ses çınlama tarzı bir ses var yardımcı olur musunuz

değiştirmeyi düşünüyor musun
  3. S

sen ne zaman aldın sen ne zaman aldın
  4. S

G535 kulaklığı dün itopya mağazasından gidip aldım fakat eve gelince çınlama tarzı bir ses var pek dip ses gibi gelmedi bana, araştırdığım kadarıyla ses tekerleğini iki kademenin arasına getirince kesiliyormuş denedim işe yarıyor fakat belli bir süre sonra daha az olsa da yine de o ses çıkıyor...
  5. S

1000-1500₺ rahat kulaklık önerisi

1k-1.5k civarında şu ürüne değer diyeceğiniz bir şey olursa 2k civarı da olabilir, rahat olması önemli benim için uzun kullanımlarda terletmeyen bir tavsiyeniz var mıdır benim şuana kadar bulduklarım bh470u, artcis nova 1, cloud 2, g435, g335, blackshark v2 x, takstar pro 82 anakartımda ki ses...
  6. S

forumlarda gördüklerimden dolayı void elite serisinde dip ses sorunu ve dahası varmış o yüzden corsair e karşı biraz ön yargı oluştu
  7. S

1k-1.5k civarında şu ürüne değer diyeceğiniz bir şey olursa 2k civarı da olabilir, rahat olması önemli benim için uzun kullanımlarda terletmeyen bir tavsiyeniz var mıdır benim şuana kadar bulduklarım bh470u, artcis nova 1, cloud 2, g435, g335, blackshark v2 x, takstar pro 82 anakartımda ki ses...
  8. S

450 TL Kulaklık Önerisi

açtığım konuyu nasıl kapatabilirim bulamadım
  9. S

450 TL Kulaklık Önerisi

Şuan corsair hs50 kullanıyorum fakat artık kırılma seviyesine geldi, uzun saatler kullanımda kafayı ağrıtmayacak rahat bir kulaklık önerebilir misiniz?
  10. S

1.9TB'lık Para kazanma eğitim dosyaları

linkte ki videolar kaybolmuş, nereden bulmuştun linki hatırlıyor musun?
  11. S

Xrancer Oyuncu Koltuğu Kullanan Varsa Deneyimlerini Aktarabilir Mi?

Oyuncu koltuklarının pahalı fiyatları nedeniyle pek bilinmeyen markalar koltuk üretmeye başladı, instagramda oldukça reklam veren bir firma ama internette deneyimlerini paylaşan kişiler bulamadım eğer sizde xrancer koltuğu varsa deneyimlerinizi aktarabilir misiniz?
  12. S

BANGGOD VE AMAZON İNDİRİM KUPONU LAZIM ACİLEN EĞER VARSA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ ?

İyi günler banggod ve amazondan sipariş vericem fakat bütçemi biraz aşıyor indirim kopunu olan varsa yardımcı olabilir mi ?
  13. S

UYGUN FİYATLI KABLOSUZ KLAVYE MOUSE SETİ

İyi günler, acaba uygun fiyatlı önerebileceğiniz kablosuz klavye mouse seti var mı ? (fiyat aralığı 50-70)
  14. S

Windows Özelliklerini Aç veya Kapat Ayarları Nasıl Olmalı ? Sürüm 2004

windows sürümüm 2004, windows özelliklerini aç veya kapat ayarlarını hiç değiştirmemiş birisi varsa ss'ni atabilir mi ?
  15. S

Yeni PC Ne Zaman Gelecek?

Merhabalar arkadaşım yeni bilgisayar almayı düşünüyor ortalama 5000 tl bütçesi var monitör klavye mouse kulaklık dahil, bana söyledi benimde aklıma direkt abdullah abi geldi bundan yaklaşık 1-2 hafta öncesinde tekrar pc toplayacağını duyurmuştu ne zaman toplayacağını bilen var mı ?
  16. S

Düşük Boyutlu Ekran Kaydetme Programı (Ücretsiz)

Merhabalar ben masaüstü ekranımı kaydetmek istiyorum, şuan kullandığım bilgisayarın ekran kartı amd olduğu için radeon relive kullanıyorum fakat boyut aşırı büyük oluyor. Dediğim gibi düşük boyutta ekran kaydı yapabileceğim program lazım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Top Bottom