Arama sonuçları: *

1. F

Yardım amd işlemcimin birkaç çipine termal macun değdi

Harika ama ben yine de temizletsem mi bir bilgisayarcıya yoksa bu şekilde taksam ilerde sorun yaratır mı
  2. F

Arctic MX-4 2020 Termal Macun 4 gr (AR-ACTCP00002B) https://www.hepsiburada.com/arctic-mx-4-2020-termal-macun-4-gr-ar-actcp00002b-p-HBV00000KBT85?url_src=ios-product-detail
  3. F

Başlıkta belirttiğim gibi yandaki birkaç çipe macun değdi. İnternette gördüm sorun olmaz diyolar ama sormak istedim
  4. F

ACİL PC AÇILMIYOR “PSU ÇALIŞIYOR”

Psuyu test ettiler sorunu yok dediler o zaman kesin anakartta ise sorun hemen garantiye göndermek istiyorum açıkcası, pc çok yeni bir de…
  5. F

😒
  6. F

Merhabalar, daha 2 gün önce çalışan pc bugün çalışmıyor. Doğrusu kasaya hiç elektrik gitmiyor. Psu da olup olmadığını öğrenmek için kontrole götürdüm psu çalışıyor. Anakartta nasıl bir sorun olabilir sizce Bu arada başka parçalar sorunlu olabilir mi bilmiyorum ama ramleri tak çıkar yapıp tek...
  7. F

❌İndirim Bitti! 🔥🔥🔥MSI B550-A Pro Anakart 1959 TL🔥🔥🔥

valla bu arada inerim için çok teşekkür ederim, ben de aldım geldi bile, güzelce kutulamışlar <3 @Ckribrahim
  8. F

Yardım işlemci soğutucu için öneri

anladım o zaman bir süre bekleyebilirim sanırım, ama maalesef kasa sadece 240 alabiliyor
  9. F

kronik sorun derken nedir kronik sorunlar, bilmediğim için soruyorum açıkcası
  10. F

ben bu sekmedeydim ama özel olarak eklemedim sonra da değişmedi XS 1659368649 r7 5700x
  11. F

MSI Mag Coreliquid P240 veya Gamepower 240 mm skadi düşünüyorum ama emin olamadım fiyatlar yakın ama gamepowera çok güvenemiyorum siz ne düşünüyorsunuz...
  12. F

❌İndirim Bitti! 🔥🔥🔥MSI B550-A Pro Anakart 1959 TL🔥🔥🔥

B550 gaming edge wifi bekliyorum aslında ama bununla arasında dağlar kadar fark var mı yoksa ne dersiniz?
  13. F

b550 indirimi bekliyorum bulan yollasa olur mu

2-3k arası sorun yok alınabilir ama tomahawk 2500 gibi bir fiyata düşmesini bekliyorum
  14. F

b550 indirimi bekliyorum bulan yollasa olur mu

Arkadaşlar selam b550 tomahawk veya gaming edge wifi bekliyorum, ama düzgün indirim bulamıyorum, indirim gördüğünüzde burdan paylaşabilir misiniz?
  15. F

🔥İndirim MSI MAG B660M MORTAR DDR4 3294 TL

Ben de tomahawk bekliyorum iki haftadır ağlıxam artık :((((((
  16. F

Anakart PSU Uyumluluk Sorunu

Ahahahaah ben de sıfır bilgiyle uğraştım ahshahshahshhs 1659177288 Süper tamamdır değerlendireceğim
  17. F

Bu içinden çıkan belgede yazan kablolar
  18. F

not anakartı almadım suyu aldım xdd, bu arada baktım suda bir tane 8 bir tane de 4+4 var o yüzden sorun olmuyor bu anakart için. anakart önerin varsa kesinlikle çok daha iyi olur
  19. F

Aslında attığım psuyu aldım :/ ama anakart için önerini alabilirim, sistemimi kısaca yazıyım Rtx 3060ti R7 5700x Corsair venegance 2x8 ram Ama ramleri ilerde arttırmayı düşündüğüm için 4 slotlu bir anakart bakıyorum ve bütçe max 3000 zorlarım şu sıralar ama tepelere çıkmak istemiyorum
  20. F

arkadaşlar merhaba https://www.vatanbilgisayar.com/asus-rog-strix-b550-a-gaming-b550-soket-am4-amd-ryzen-ddr4-5100mhz-oc-anakart.html bu anakartı almak istiyorum ama bende şu an https://www.hepsiburada.com/xpg-pylon-750b-bkceu-750w-80-bronze-psu-p-HBCV00000BKB35?magaza=fix%20teknoloji bu...
Top Bottom