Arama sonuçları: *

1. Muazed

Mimarlık öğrencisi için 30K'ya laptop önerisi

Hocam gayet iyi sistemmiş fakat şu aşamada Ram takviyesi yapmaktan ziyade direkt min 16 RAM'i olan bir sistem düşünüyoruz. Daha önceden RAM uyumsuzluğu sebebiyle bsod sorunu yaşayan tanıdıklarım oldu. Hakeza laptoplarda bu durum daha da uğraştırıcı.
  2. Muazed

Mimarlık öğrencisi için 30K'ya laptop önerisi

Selam dostlar, Bir arkadaşım mimarlık okumayı düşünüyor. 30k seviyelerinde bir laptop arıyoruz. Çoğunlukla eğitim videolarıyla vakit geçiriyor. Eğer istediği yeri kazanabilirse 3DS Max SolidWorks vb. uygulamaları kullanacağından uzun vadede onu üzmeyecek bir şey arıyoruz. Oyunlarla arası hiç...
  3. Muazed

Silikonsuz kablolu kulak içi kulaklık önerisi

Selam dostlar, Birkaç haftadır PC'de kullanmak için kulaklık arayışındayım. Malum havalar da çok ısındı. Kulak üstü kulaklık çok fazla terletme yapıyor. Mikrofonu tatmin edici seviyede olan silikonsuz kablolu kulak içi kulaklık bakıyorum. Gönlümden geçen Apple EarPods. Fakat kablolu bir...
  4. Muazed

26 jant bisiklete şehir için zırhlı lastik önerisi

Selam arkadaşlar, Bianchi Snap 26 Jant Erkek Dağ 21 Vites bisikletim için patlamayan ve hızlı bir dış lastik arayışındayım. Üzerinde bulunan lastikler CHAOYANG'ın 26X1.95 lastikleriydi. 1-2 sene içinde ufak tefek dikenler yüzünden patlamaya başladı. Ardından bisikletçiden markasını bilmediğim...
  5. Muazed

Diş etlerine küretaj tedavisi olan oldu mu?

Merhaba arkadaşlar, 4 gün önce periodontoloji bölümünden randevu alıp muayenemi oldum. Doktorum diş etlerimde ödem olduğunu ve 4-5 seanslık bir tedavi olacağımı belirtti. Bana verdiği kağıtta 1. seans olarak çoklu küretaj yazıyor. Diş etlerine daha önceden küretaj tedavisi olan oldu mu? Tedavi...
  6. Muazed

Lol custom skin hakkında yardım

Özellikle West'te çok kullanan var. Şuanda ban yiyen sayısı yok denecek kadar az. Fakat 14.5 yamasında gelicek olan Vanguard sebebiyle kullananların ban yemesi kaçınılmaz olucak gibi duruyor.
  7. Muazed

Oturma minderi tavsiyesi

Selam arkadaşlar, Oturma minderi almayı düşünüyorum. Fakat piyasada bir çok çeşitte minder var. Bana cazip gelenlerin resmini aşağıya ekledim. Bu iki tasarım arasında ne gibi farklılıklar var? Hangisi daha sağlıklı ve konforlu bir oturuş sağlar?
  8. Muazed

Rampage oyuncu koltuğu alınır mı?

Şuan için o bütçeye çıkamam maalesef.
  9. Muazed

Rampage oyuncu koltuğu alınır mı?

Merhaba arkadaşlar. Bu aralar ofis-oyuncu koltuğu arayışındayım. Çevremde birisi Rampage'in KL R80 model oyuncu koltuğunu 2500₺'den satıyor. Sizce bu koltuğa bu fiyatı vermek mantıklı mı? Bu fiyat bandında, sizin önerebileceğiniz güzel bir koltuk varsa onu da değerlendirmek isterim. Bahsettiğim...
  10. Muazed

Türknet (Türk Telekom) Upload 100 oldu sizde durumlar nedir?

Arkadaşım İstanbul'da ben Burdur'dayım. İkimiz de Netspeed kullanıyoruz. Onun upload artmış fakat benimki artmadı. Sitesinde kampanyalar kısmında önceden 100/8 idi şimdi 100/20. Ona rağmen hâlâ 8 upload alıyorum.
  11. Muazed

🔥İndirim Getir Yemek 80 TL ve üzeri 50 TL indirim kodu

Kral döneri aldığın restorantın minimum sepet tutarı kaçtı? Bu kuponu uyguladıktan sonraki indirimli fiyatın, minimum sepet tutarından yüksek mi olması gerekiyor?
  12. Muazed

1080p için hangi ekran kartı?

E o zaman tabii ki de 6800 al. Darboğaz çok sıkıntı yaşatırsa Afterburner üzerinden underclock işlemi yaparak 6700xt seviyelerine çekersin.
  13. Muazed

1080p için hangi ekran kartı?

Fiyatlarını da yazarsan ona göre mantıklı bir karar verebiliriz.
  14. Muazed

20 Kasımdan sonra Steam'deki aboneliklerin durumu ne olur?

Selamlar, Sizce Steam, Türkiye'de dolar birimine geçtikten sonra sahip olduğumuz aboneliklerin durumu ne olur? Mayıs ayında 250₺'ye 1 senelik EA play üyeliği almıştım. 20 Kasımdan sonra sizce 1 yıllık EA play üyeliği kaç dolar olur?
  15. Muazed

110K'ya sıfır scooter motor önerisi

RKS Freccia 150 Benim gönlüm bu modelden yana açıkcası. Bu modem hakkında ne düşüyosunuz. Alınır mı?
  16. Muazed

110K'ya sıfır scooter motor önerisi

Selam arkadaşlar, Uzun bir araştırmanın ardından 2 motor arasında kaldım. Bu iki motordan hangisini almalıyım? Ya da bu fiyata daha iyi önerebileceğiniz sıfır scooter varsa onu da yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler. • RKS Freccia 150. • Sym Jet 14 200i ABS.
  17. Muazed

VDSL altyapı hızım düştü

Selam arkadaşlar, Altyapımı sorguladığımda Max 54 Mbps hız ve saha dolabına tahmini mesafe 350 metre olarak çıkıyor. 5 ay kadar 100/8 paket alıp 50 Mbps'ye sabitleterek kullandım. Hız olarak 48-50 hızlarını alıyordum. 1 ay önce Steam'den bir oyun indirirken fark ettim ki 6 mb/s ile gelen...
  18. Muazed

Adobe Premiere pro exporttan sonra video kasıyor

Premiere sürümünüz kaç? Eskiyse güncellemeyi deneyin. Düzelmezse bir de Media Encoder ile render almayı deneyin.
  19. Muazed

Premiere Pro'nun içerisinde timeline çizgisi yukarıda kaldı

Hangi sürüm kullanıyorsunuz?
  20. Muazed

r5 5600 mı i3 12100f mi

Bu zamanda i3 ve ryzen 3 alınmaz bence. Alıcaksanız en az i5 ya da ryzen 5 almanızı öneririm. Bütçeniz yeterse i5 13400F öneririm. Muhteşem işlemci.
Top Bottom