Arama sonuçları: *

1. S

Asus monitör "ARALIK DIŞINDA" sorunu

Herkese merhaba, Asus CG27WQ1B 165 hz monitör kullanıyorum. FC 24 oyunundan çıktığım zaman veya bazen alt+tab yaptığım zaman "ARALIK DIŞINDA" hatası alıyorum ve dp kablosunu kasadan çıkarıp taktığımda düzeliyor. Bununla uğraşmaktan bıktım. Muhtemelen monitörü 144 hz kullanırsam düzelecek ( çünkü...
  2. S

Spider-man Miles Morales lag problemi

Öncelikle herkese merhabalar, sistemim 2k ultra ayarları çok rahat oynatabildiği halde Miles Morales'te 20 hz de oynuyor gibiyim. FPS değerlerim de yüksek. Monitörüm de 2k 165 hz. Sorun nedir nasıl çözülür?
  3. S

Bütçe 80K Bu Laptop Alınır mı?

@niaa önerir misiniz?
  4. S

hocam almışken 3-5 fazla verip 2k oyun oynayayım isitiyorum. Birde bunu buldum hemen hemen aynısının 240 hz'li hali...
  5. S

Sanırım aynı laptop linki hocam bu. 1705173758 Teşekkür ederim hocam şimdi baktım. Mediamarkt'da sepette 74.900 liraya geliyormuş.
  6. S

Biliyorum hocam ama maalesef işim gereği laptop almak zorundayım.
  7. S

Merhabalar herkese çok uygun fiyatlı bir laptop buldum en azından ben öyle düşünüyorum ama ekran kartının watt değerini herhangi bir yerde bulamadım. Açıkçası kaç watt olması gerektiğini de bilmiyorum. Sizce bu laptop alınır mı? Diğer önerilere de açığım...
  8. S

30K altı R5 7500f veya üstü sistem önerisi

Merhaba arkadaşlar, 7500f’li bir sistem arıyorum. İşlemciye eşlik eden ekran kartı 4060 ti 16 gb, 7700 xt veya bunların üstü olmalı. Dediğim gibi bütçe maks. 30k. Yıl bitmeden almak istiyorum malum zamlardan dolayı youtube f/p kralı videoları mı beklemeliyim? Teşekkürler şimdiden.
  9. S

AC: Valhalla 1.6.1 Sürümü için Türkçe Yama

Herkese merhabalar, oyunun son sürümü için hiçbir yerde Türkçe yama bulamadım maalesef 1.6.0 için makine çeviri kullanıyordum güncellenince yama işe yaramaz hatta yamadan kaynaklı oyunu açamaz oldum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Var mıdır bunun bir yolu yordamı?
  10. S

Fifa 22 T.D kariyer modunda iç saha maçları kasıyor

Daha iyi hale geldiğini söyleyebilirim en azından şu an için sahanın orta alanlarında gayet akıcıyken ceza sahalarında pürüzler oluyor.
  11. S

deneyeceğim dostum çok teşekkürler ilgilendiğin için.
  12. S

Origin'İ silip tarayıcıdan tekrar indirip kurmalıyım. Doğru anladım değil mi?
  13. S

Öncelikle merhabalar; Sanırım bu benim ilk forum konum olacak uzatmadan sorunuma geçeyim. Fifa 22 teknik direktör kariyer modunda (kendi oluşturduğum takım) iç saha maçları kasıyor. Bunun nedeninin fifanın bize oluşturttuğu stadyumla ilgili olduğunu düşünüyorum ama emin değilim ve bir çözümümde...
Top Bottom