Arama sonuçları: *

1. L

İtopya işlem onay alamadı hatası

evet aynı
  2. L

İtopya işlem onay alamadı hatası

İtopya üzerinden 2 gündür alışveriş yapmayı deniyorum fakat fotoğraftaki hata ile karşılaşıyorum. İnternet bankacılığını aradım dün gece ama bankayla ilgili bir sorun olmadığını ve başka tarayıcıdan yapmamı söylediler. denedim fakat o da olmadı ilerleyen saatlerde tekrar deneyin dediler. bugün...
  3. L

işlemcimi nasıl test ederim?

işlemcimin bozuk veya hatalı olduğundan şüpheleniyorum nasıl testler yapabilirim. cinebench r23 testini yaptım sadece ve olması gereken değerden çok daha düşük bir skor verdi. sadece bi programa bağlı olmak istemiyorum başka hangi türlü test edebilirim işlemcimi?
  4. L

Gaminggen gerçekten güvenilir mi?

yaptım bunları da yaptım. usb üzerinden format attım ve temiz kurulum yaptım sonrasında güncel driverları yükledim arada sadece 30 40 fps farkı oldu gta da yine 40 fps aldım. tahminlerimce benim işlemcim hatalı
  5. L

elbette ama bizler yine de hazır ve montaj edilmiş halde sipariş veriyoruz ve bilgisayardan anlamayan birisi nasıl hatayı bilicek ve bu süreçle ilgilencek. ve neden uğraşsın bu şekilde tek yapacakları iş montajlayıp test edip yollamak. ne kadar yoğunluk olursa olsun böyle bişeyin yaşanmadı saçma...
  6. L

test edilerek kontrol edilerek hazırlanmış bir sistem olduğunu düşünmediğim bir sistemle karşılaştım. 20k para verip gta 5 gibi bi oyunda 20 40 fps aldım. valoda 150-230. geri bildirdiğimde gaming gene işlemcide sorun olabilir dediler. e buna zatrn bakmakla kontrol etmekle yükümlü değiller mi...
  7. L

Çözüldü✓ Gami̇ng.gen.tr 7 Gündür Kargoya Veri̇lmi̇yor !

ben de uğraşmam normalde ama malum yılbaşı da yaklaşıyor fiyatların artacağından dolayı böyle bi topa giremem şuan. alsınlar düzeltsinler ne kadar sürerse sürsün elime sonunda sağlam mal gelsin de başka bişey istemiyorum
  8. L

siteden hazır sistem aldım hem kargo süreci 6 gün sürdü hem de sistem bana geldiğinde sorunla karşılaştım şuanda geri yollıyacağım. benim gibi birçok kişinin sorun yaşadığını forum üzerinden gördüm. artık bi bit yeniği varmış gibi hissediyorum. kullanılmış sistem yollayabilirler mi ya da artık...
  9. L

umarım çıkmaz kanka verdiği stres inanılmaz şekilde hayattan soğutuyor. hevesim kursağımda kaldı. tek umudum tek avuntum sistemin normal çalışır şekilde gelip keyfimce oyun oynamak şuan.
  10. L

Sistem Uyumlumudur?Sorun varmıdır?

bi sorun olcağını sanmıyorum uyumludur. istersen şu siteden de darboğaz testi de yapabilirsin. https://pc-builds.com/tr/bottleneck-calculator/
  11. L

kanka rx 6800 ryzen 5 5600 lü sistem aldım ben de bu arkadaş gibi valorantta 150-230 fps arası aldım. gta 5 te de 30 😁. işlemciyi teste soktum normal alması gereken işlemci skoru 1300-1500 arası olması lazımken 512 puan verdi. teknik desteğe yazdım onlara yollamamı istediler. işlemcide sorun...
  12. L

bende geçtiğimiz cuma değil ondan önceki cuma günü sipariş vermiştim perşembe günü geldi 6 gün sürdü. ama bana test edilmemiş bir sistem yolladılar bu kadar beklenmedine rağmen. bu 6 günlük süreçte test etmediler de ne yaptılar çok merak ediyorum. şimdi kasayı geri garantiye yollıcam. uğraş dur 🤦
  13. L

ryzen 5 5600 cinebench r23 düşük skor

cinebench r23 programında single-core şeklinde test yaptım ve çıkan sonuç fotoğraftaki gibi işlemcim hatalı mı? oyunlarda felaket şekilde fps sorunu yaşıyorum nedeni bundan kaynaklı olabilir mi? gta 5 40-50 fps valorant 180-230 fps aralığında
  14. L

Gaminggen.tr Mantis 6800 Sistem düşük fps sorunu

aldığım firmayla iletişime geçip cinebench r23 testinden 512 puan aldı desem anlarlar mı ya da ne yapmamı tavsiye edersin
  15. L

cinebench r23 testini single olarak yaptım böyle bi sonuç verdi
  16. L

evet onu da açtım profile 1 seçili. ramleri tamamen kullanıyor halen aynı
  17. L

biosu ve chipseti de güncelledim zaten
  18. L

ryzen 5 5600 ile rx 6800 darboğaz yapar mı?

anket yukarıda
  19. L

dostum format atıp temiz kurulum yaptım ve tüm sürücüleri güncelledim dediğin gibi. arada fps farkı var evet ama yine düşük fps alıyorum sisteme göre 230 260 civarında fps alıyorum. yine tatmin edici değil
Top Bottom