Arama sonuçları: *

1. A

YENİ F/P KRALI SİSTEMİMİZİN FİYAT ve ÖZELLİK TAHMİNİ 🔥 ÖDÜLLÜ 🎁

FİYAT: 9999 TL ÖZELLİKLER: Cpu: Ryzen 5 5500 Anakart: Gigabyte A520-M S2H Ram: Goodram 8+8 16gb 3200mhz Gpu: Gamebooster rtx 3060 ti Sdd: Goodram 512 gb m2nvme Psulu kasa : vento + fsp 550w
  2. A

LCD ekran değerlendirme

Eski bir dijital fotoğraf makinesinden çıkan bi ekranım var bunu nasıl değerlendirebilirim? şimdiden teşekkürler
  3. A

Hangisini seçmeliyim neden?

Öncelikle monstera kalite demişsiniz gülünç aşırı hemde ikincisi 12k ile 8k afedersiniz ama 100 dolar 800tl demek siz bunun farkında değilsiniz sanırım ekran kartı ile kasa aynı kefeye koyan biri zaten bilgisayardan anlamaz ben örnek verdim profesyonel yardım ne demek örnek veriyorum i5 1650 çek...
  4. A

Tek sebep bu mu 1650ti mi olması ahahah kardeşim bilgin yoksa yazma 5500m ve 5600m ısınma yaptığını biliyorm ama 1650tiden güçlü olduğunudq biliyorm boş yorum yapamayın profesyonel yardım lazım bana meselaa acer 300nit bir ekran var ama msi sanki kasası daha kaliteli profesyonel yardım edin bana
  5. A

Başlıkta belirttiğim gibi bir dizüstü düşünüyorum ama çok arada kaldım profesyonel bir yardım lazım monitörden tut soğutmaya kadar bilgisayarlar şunlar; https://www.epey.com/laptop/dell-g5-15-se-6s80w165c.html https://www.epey.com/laptop/msi-bravo-17-a4ddr-039xtr.html...
  6. A

Acer nitro 5 fan ve ısı borusu

Merhabalar Acer Nitro 5 AN515-42 için fan ve ısıborusu lazım nereden bulabilirim teşekkürler. (eğer izin varsa link paylaşırsanız sevinirim)
  7. A

Mavi ekran memory management

Başka çözümü yokmudur?
  8. A

Mavi ekran memory management

Merhabalar benim acer dizüstüm var win 10 ve ekran kartı driver güncelledimdi sonra hep mavi ekran almaya başladım geri almaya çalışıyorum silmeyi deniyorum olmuyor ne yapmalıyım? Teşekkürler
  9. A

İşlemcim temel hızda bile çalışmıyor

Evet arkadaşlar olayı çözdüm biraz kurcaladım ve aygıt yöneticisindeki pile geldiğimde 2 tane yazılım buldum biri ben yüksek performansdada olsam tasarruf yapıyordu bende bunu devredışı bıraktım hepinize teşekkürler :)
  10. A

ekstra bi yazılım göremedim ama şunu fark ettim güvenli modda pilde iken turboya atmasada temel hızda çalışıyor sanırım windows 10 ile bi problem var
  11. A

Aynen bunu fark ettimde bunun önüne geçme imkanım yok dimi?
  12. A

Isınma problemim yok ki direk pc kendi kendine tasarruf moda alıyor ve kapanmıyor taki fişi tekrar takana kadar
  13. A

Merhablar laptop kullanıcısıyım (acer aspire 415-41g) ryzen 3 2200u işlemcim var bataryada iken full yükte iken bile temel hıza dahi ulaşamıyor ayarlara baktım yüksek performans olmasına rağmen işlemcim turbo veya temel hızı karşılamıyor yardım !!!
Top Bottom