Arama sonuçları: *

1. A

80 TL'ye rd2 aldım iyi mi

Reddit'te sorman veya bana sorman lazım çünkü türklerin internet bilinci 0 genelde
  2. A

RDR2 EN İYİ AYARLAR GRAFİK

Bu videoyu izle anlarsın, mis gibi her ayarın olması gerektiği değer ve açıklaması var. 1725271806 Videoda bahsedilmeyen birkaç ayar var vsync ve triple buffering gibi. Vsync kapat triple buffering açık kalsın, sormak istediğin ayar varsa da sorarsın. Tabii amd ekran kartın varsa ayarları...
  3. A

80 TL'ye rd2 aldım iyi mi

Hikaye için ise almana gerek yok, yüzbinlerce kişinin indirip oynadığı güvenli sitelerde bedava var
  4. A

war thunder en iyi tank

En iyi tank isveçin en son tankı. Ama onu açman aylar veya yıllar süreceği için ona göre seçmemen lazım. Oynayış tarzına göre seçmen lazım. Sniperlık yapmayı seviyorsan alman oyna, yoksa sovyet oyna. Abd ve isveç de güzel ama çoğu tankı kötü veya zor olduğu için yeni başlayanlar o ülkelerden...
  5. A

RDR2 DLSS Hangi ayarda olmalı

Kullanılmamalı. DLSS 2.0 çöp. Mod ile 3.0 eklersen o da çöp. FSR kullan en iyisi o. Kaynak: Zaten bilgisayarını ve oyunu optimize edersen DLSS'e gerek kalmıyor. Videonun yorumlarında grafik ayarlarını sırasıyla yapmışlar öyle yapıp dene bi. Ansel ne
  6. A

🔥İndirim 🔥 ViewSonic VX2758A-2K-PRO-2 6.999 TL🔥

Bunu öneririm 24 inç olduğu için https://www.itopya.com/aoc-238-q24g2abk-165hz-1ms-hdmi-dp-adaptivesync-qhd-ips-gaming-monitor_u23608
  7. A

PC temizliği için yardım

Fanları döndürmesin o yüzden bir parmağınla fanları tut, saç kurutma makinesinin gücü tozları kaldırmaya yetmiyorsa da önce tozları bir makyaj fırçasıyla dağıt sonra saç kurutma makinesiyle uçur
  8. A

Yardım AOC 24G4X vs Lenovo Legion R25i-30

Oynadığın oyunlara bağlı, çoğunda yetersiz kalır, rx 580 ve 4060 ile 2k oynayıp memnun olan da var. DLSS 3.0 varsa görüntü bozulmaz o kadar Kontrastı oranı ve renk derinliği belirliyor Evet kontrastı oranı lenovoda 800-1000 aoc'de 1400 olduğu için aoc daha iyi bir de aoc 10 bit oluyor lenovo...
  9. A

Menüsü umrunda olmamalı, menüye bakarak monitör karşılaştırma diye bir dünya yok. Bence menüsü gayet iyi görünüyor ve uygulaması var o da güzel.
  10. A

Yardım Tlauncher´ın sorunu nedir ?

Başka launcherlar da var ayrıca bin kat daha kullanışlılar ve milyonlarca kişi kullandığı için güvenlik konusunda bir endişeleri yok, neden tlauncher kullanasın ki
  11. A

Minecraft komutları gösteren plugin nedir?

Öyle bir komut olmadığı için çıkmıyordur
  12. A

Aoc 24g4x tercih etmelisin kontrastı daha iyi diye
  13. A

Monitor tavsiye 4k bütçe

Yükseklik ayarı farkı var birinde var diğerinde yok
  14. A

2k monitor önerisi lazım

Evet her monitörde var
  15. A

25-30k sistem önerisi

Aradığın bir kriter yok mu
  16. A

Öneri 3 adet fan , Am4 soket işlemci fanı ve Termal macun önerisi?

https://www.gaming.gen.tr/urun/384770/thermalright-peerless-assassin-120-tl-c12-120mm-6-x-6mm-isi-borulu-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu-2-yil-birebir-degisim-garantili/ kasa fanı bilmiyorum bana da lazım
  17. A

❌İndirim Bitti! 🔥🔥FIFINE Oyun mikrofonu🔥🔥1.017,31 TL🔥🔥

Bu mikrofonu 1000 liraya alanlara 600 lira da vergi mi girecek o zaman
  18. A

Net bilgi lazım atıyorum amazondan 800 liralık bir şey aldım bana kaç lira gümrük vergisi çıkacak
  19. A

30 euro altı ürünlerde ne kadar gümrük vergisi çıkıyor bilen var mı? 30 euro altına da en az %30 zam geldi diye biliyorum
Top Bottom