Arama sonuçları: *

1. KutayKaan

Casper Nirvana X600 mühendis için

Arkadaşlar mühendislik öğrencisiyim SolidWorks Catia NX givi programlar kullanıp az da olsa video kurgulayacağım Adobe programlarında Casper'ın Nirvana X600 serisinden Ryzen 7 5700U 16Gb Ram li Amd Radeon Graphics Paylaşımlı ekran kartlı laptop almayı düşünüyorum? Sizce uygun mudur?
  2. KutayKaan

Gtx 1650 render için yeterli midir?

Solidworks Catia givi 3D programlarında After effects ve premier pro gibi kurgu programlarında render için GTX 1650 yeterli midir?
  3. KutayKaan

Render için İntel İris Xe mantıklı mı?

Merhaba arkadaşlar mühendislik 1. Sınıf öğrencisiyim SolidWorks, Catia, NX, After Effects, Premier Pro gibi programlar kullanacağım ve render alacağım. 0 ekran kartlı laptoplar çok pahalı olduğu için ikinci el düşündüm daha sonra daha güvenilir olabilir belki diye i5 12. Nesil intel iris Xe...
  4. KutayKaan

Mühendis öğrencisi için Laptop önerileri?

Yanıtın için sağol hocam ama dediğin markalar Top markalar zaten ama bütçemin üstündeler.
  5. KutayKaan

Mühendis öğrencisi için Laptop önerileri?

Öncelikle merhaba arkadaşlar ben 1. Sınıf bir AEE mühendislik öğrencisiyim ve yeni bir laptop almam lazım ancak sıfır laptoplar çok pahalı olduğu için ikinci el almak istiyorum. Solidworks, Catia, NX, AutoCad, Fusion 360 gibi çizim programları, ArduPilot gibi iha programları, C++, java vb...
Top Bottom